SPOR

Fenerbahçe'de ilk yolcu: Mauricio Isla

Fenerbahçe'de sezon sonu yolların ayrılacağı ilk oyuncunun Mauricio Isla olduğu iddia edildi

Fenerbahçe'de ilk yolcu: Mauricio Isla

Fenerbahçe'de temizlik erken başladı. Sezon sonunda takımdan ayrılacak ilk oyuncu belli oldu. Fenerbahçe yeni sezonda bambaşka bir kadroya bürünecek.

Takımda geniş çaplı bir temizlik yapılacak. Listenin en başında Isla var... Bu oyuncunun takımdan ayrılması kesinleşti.

Aykut Kocaman'ın son Sivasspor maçı kadrosuna alınmayan oyuncuyla yollar ayrılıyor. Isla'nın sezon sonuna kadar kadroda olmaması da bekleniyor. (Hürriyet)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 14 yorum
Bence listenin en başında sen kendin yolcusun aykut kocaman :)
Yanlış Sevgilim, Listenin en başında Aziz Yıldırım var :)
Önce ,aykut gitmeli ,O olduğu sürece hiçbirşey iyi olmaz.
@turgut_1951_pggbt Yetenek düşmanı Aykut'un vazgeçilmezleri hasan ali aatıf dirar şener gibi yeteneksizler olur. Isla nın hiçbir işe yaramadığını yeni öğrendi. Takım Fenerbahçe gibi oynamıyor stat bomboş tv de bile Fenerin maçlarını kimse seyr etmiyor. Bu futbolla kaza ile Şampiyon olursa bir fenerli olarak üzülecem
İSLA BU TAKIMIN SIRADIŞI OYUCULARINDAN BİRİ...AMA YILDIZ DÜŞMANI KOCAMAN BUNU DA HARCADI...KOCAMAN ,2.SINIF HASAN ALİ ŞENER DİRAR GİBİLERİ SEVER..
Dick Advocaat geri getirilmeli adam süper oyun oyantıyordu harcadılar Markovicide o getirmişti Dick'i getirip onun isteklerine göre transfer yapılmalı hep ofansif oynattı ve Avrupa'da rakipleride zorluyordu.
@canzaimoglu Şakacı seni
ÖNCE AZİZ SONRA AYKUT..... GİTMELİ.....
oyuncular teknik heyet değil baştaki 25 senedir orda oturan kafa değişmeli
git deyince gitmez kapı gibi sözleşme var maaşıda iyi
aykutun biletini kesen esas kahraman olucak
bu takimda sener ya da durar dan biri sag bek oynar ,isla iyi olabilir lakin onun kadar kaliteli ve ondan daha genc sener varken gereksiz ve dogru karar. Cameni- Neustadter- Souza-Guilano-Fernandao-Atif-Valbuena-Neto hepsi gitmeli hepsinin de alicilari var. Emre Akbaba - Harun Tekin -Aziz Behic turkiyeden mutlaka alinmali ve tabiki yepyeni yabancilar genc ve atletik
Yine futbol dahileri yorumda
kendi alio kendileri satio
Diğer Haberler