SPOR

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Fenerbahçe'de kadroya alınmayan oyuncuların maaşları can sıkıyor

Fenerbahçe'de maaş giderleri cep yakıyor. Özellikle yabancı sınırı nedeniyle TFF listesine yazılamayan Bruma, Lemos ve Novak'ın maliyetleri dudak uçuklatan cinsten. Sarı-lacivertlilerin devre arasında yolları ayırmayı planladığı bu 3 isim, Fenerbahçe'nin kasasını eritiyor...

Bruma

Bruma

POR Portekiz
Yaş: 30 / Pozisyon Forvet
Oynadığı Takım: Braga

Fenerbahçe'de yapılan transferlerin ardından takım iyi yola girmiş durumda. Kadro dışı kalmış oyuncularla da devre arasında yolları ayırmayı planlayan sarı-lacivertliler maaş bütçesini rahatlatmak istiyor.

3 FUTBOLCU KADROYA ALINAMADI

thumbs_b_c_8e02b1ae094aaa95e293a064a2fb1c84

Yabancı sınırından dolayı kadroya yazılamayan Bruma, Novak ve Lemos'un lisansı çıkartılamamıştı. Kendilerine gelen teklifleri de maaşları düşük bulduğu için reddeden bu isimlerin giderleri ortaya çıktı. Bruma şu an için Fenerbahçe'den yıllık 1.5 milyon Euro, Novak 1.2 milyon Euro, Lemos ise 850 bin Euro kazanıyor. 3 futbolcunun Fenerbahçe'ye 1 yıllık maaş yükü 3 milyon 550 bin Euro olmuş durumda.

Fenerbahçe'nin bu 3 isimle devre arasında yolları ayırıp maaşlarda rahatlama yaratmak istiyor. Fakat diğer kulüplerden Fenerbahçe'den kazandıkları kadar maaş teklifi alamayan oyuncular sarı-lacivertlilerden ayrılmak istemiyor.


Canlı Skor


Takım
O
Av
P

En Çok Aranan Haberler