SPOR

Fenerbahçe'de kriz büyüyor! İşte krizin ikinci dalgasında yaşanacaklar

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'un görevinden alınan yardımcılar ve kadro dışı bırakılan futbolcularla ilgili sözleri gündem olmuştu. Ancak bitmedi. Sırada konunun adliyeye taşınması var ve Koç'un bilgisi dahilinde çok daha fazla konunun olduğu da gelen bilgiler arasında.

Fenerbahçe'de kriz büyüyor! İşte krizin ikinci dalgasında yaşanacaklar

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, günlerce beklenen açıklamayı önceki gün yapmış, görevine son verilen antrenörler ve kadro dışı bırakılan oyuncularla ilgili inanılmaz ifadeler kullanmıştı. Ancak bu rüzgar hemen dinmeyecek gibi görünüyor.

Kulis bilgilerine göre Koç'un hakim olduğu daha çok konu var ve karşı cepheden gelecek bir yalanlama ya da yanıt olursa o zaman yeni defterleri de açacak. İkinci dalganın bir başka boyutu da adliye...

Suç duyurularında bulunacak Fenerbahçe Kulübü'nün kadro dışı bırakılan isimlere para cezası vermeyi de düşündüğü vurgulandı.

Hocalar kayıp!

Şok ifadelerle suçlanan 3 yardımcı antrenör ise adeta kayıplara karıştı. En yakınlarının bile telefonlarına çıkmayan antrenörlerin bir savunma yapıp yapmayacağı merak konusu. İddialardan çok rahatsız olan Fenerbahçe'nin eski hocası Aykut Kocaman'ın ise yakın çevresine, "Bunlar benim açımdan cevap verilecek açıklamalar değil. " ifadelerini kullandığı öğrenildi.

Ali Koç ne demişti?

Beşikaş maçı öncesi soyunma odasında rulo halinde bir halı var. Bir arkadaş, 'Bu ne?' diye soruyor. Turgay Altay, 'Beşiktaş bizi yenecek, hocanın cenazesini bu halıya saracağız' yanıtını veriyor. İstedikleri olmadı, maç berabere bitti"

Cuma günü mesai bitiminde işlerine son verip, tesislere girişlerini yasakladık. Bilgisayarlarına baktığımızda, takımla ilgili tüm verilerin, bilgilerin üçüncü kişilerle paylaştığı ortaya çıktı. Geçen seneki bilgileri ise silmişler"

"6 yerli oyuncu ve 3 yönetici oturduk, konuştuk. Volkan önce bana, sonra başkan vekilimize çok daha büyük saygısızlık yaptı. 'Bize bunu yapan, Samandıra'da neler yapmaz?' diye düşündüm ve bu kararı aldım"

(Fanatik)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 38 yorum
beter olun Ş.liginde Galatasarayı el altından binlerce mail ile şikayet edersiniz kulübü karıştıralım derken kendiniz karıştınız
@engincan2012 şike var diye raporlar sunan fb liler değil sizin adamlarınızdı unutmadık helvacıları o bayanı..
feneri şike yaptı diye uefaya şikayet eden dosya dosya uyduruk dosyalar gönderen helvacıyla bayan avukatı unutmadık..
@engincan2012 onu asıl siz yaptınız şike sürecinde doğru bil doğru konuş..fenerin işi yok sizlemi uğraşacak...uefa nın iknci araştırmasını biel fenerden biliyonuz yazıklar olsun
@engincan2012 o işleri sizinkilerden başka yapan yok.otel odalarında infantino babalarına neyi şikenin evrakları diye teslim ettiler. yoksa infantinoyla otel odalarında gizli saklı ne yapmışlardı.???????
@engincan2012 GİT LAN BELANI BAŞKA KULÜPLERDEN HATTA KENDİ İÇİNİZDEN ARA FENERBAHÇE CAMİASI HİÇ BİR ZAMAN SİZİN KADAR AŞÇALMAZ
galatasarayı şikâyet eden eski çalışanları eksik kap bildirimi yaptık diye mail atılmış
Yiyin birbirinizi
@hyilmaz23 yiyen sen omada sonunda , coplugune don sonunda
Takım ile alakalı taktiksel bilgiler rakiplere verildimi bahse geçen Beşiktaş örneği var hangi cesaretle Beşiktaş yenecek deniyor .
@trkmdrn eee biz şikeciler derken haksızmıymışız????
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler