SPOR

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Fenerbahçe'den ayrılan Kim Min-Jae'nin durmaya niyeti yok! Şimdi de dünya devine transfer olmak üzere...

Fenerbahçe'den 18 milyon Euro'ya Napoli'ye transfer olan Kim Min-Jae'nin İtalya'da durmaya niyeti yok. Transfer olduğu günden beri performansı arttıran yıldız oyuncu şimdi de Real Madrid'in radarına girdi. Serbest kalma maddesi bulunan Kim Min-Jae için İspanyol devi bu rakamı kuruşu kuruşuna ödemeye hazır...

Kim Min-Jae

Kim Min-Jae

GKO Güney Kore
Yaş: 28 / Pozisyon Defans
Oynadığı Takım: Bayern Münih

Napoli'de gösterdiği performansla dev takımların iştahını kabartan Kim Min-Jae bu sefer çok büyük oynuyor. Avrupa futbolunun zirve takımlarından olan Real Madrid, Güney Koreli futbolcu için girişimlere başladı.

İNGİLİZLER DUYURDU! HEM MAN'U HEM REAL

01gddfpsr7k5s5hf9bt7

İngiltere'nin yüksek tirajlı gazetelerinden The Sun'da yer alan habere göre, Manchester United'da Kim Min-Jae'yi gündemine aldı. Real Madrid'in de yakından ilgilendiği Güney Koreli oyuncu İspanyol devine daha sıcak bakıyor.

45 MİLYON EURO ÖDEMEYE HAZIRLAR

kapak_133800

Kim Min-Jae için elini çabuk tutmaya hazırlanan Real Madrid yetkilileri, yıldız oyuncunun serbest kalma maddesinde yer alan 45 milyon Euro'luk bedeli ödemeye hazır. 2021 yılında sadece 3 milyon Euro bedele Fenerbahçe'ye transfer olan Kim Min-Jae, 2 yıl için müthiş bir yükseliş yaparak Avrupa'da adından söz ettirmeyi başardı.


Canlı Skor


Takım
O
Av
P

En Çok Aranan Haberler