SPOR

CANLI

"Fenerbahçe, Dick Advocaat'a açık çek verdi"

"Fenerbahçe, Dick Advocaat'a açık çek verdi"

Dick Advocaat'ın Fenerbahçe'deki yardımcısı Mario Been, Hollandalı teknik adamın sarı-lacivertli takımdan aldığı teklifi yıllar sonra itiraf etti.

Dick Advocaat'ın Fenerbahçe'de çalıştığı dönemde Hollandalı teknik adamın yardımcısı olarak çalışan Mario Been, sarı-lacivertli takımın teklifi hakkında yıllar sonra açıklama yaptı.

Mario Been, Dick Advocaat için "Fenerbahçe'den devam etmek için teklif aldı ama kabul etmedi" açıklamasını yaptı.

Dick Advocaat'ın Fenerbahçe'den ayrılış süreci hakkında konuşan Mario Been "Fenerbahçe önüne boş sözleşme koydu, tüm şartlarını kendi belirleyebilirdi. Bu harika bir şeydi ancak kabul etmedi. Hollanda'ya dönmek istedi ve Fenerbahçe'nin bu teklifini geri çevirdi" dedi.

73 yaşındaki deneyimli teknik adam, Fenerbahçe'den ayrıldıktan sonra Hollanda Milli Takımı, Sparta Rotterdam ve FC Utrecht'i çalıştırdı. Advocaat, 2019 yılının Ekim ayında Feyenoord'a imza attı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 3 yorum
baktıki avrupa düşüncesi yok,işleri güçleri şike,Galatasarayı yenelim bize yeter,eee vizyon hep aynı,sizi mi zvutacak adam,adini lekeleyecek
Adam gördü ki, ligde cincon diye şikeci bir takım var, ben şaibeli bir ligde takım çalıştırmak istemem, galatasaray şike kulübü futboldan men edilirse tekrar düşünebilirim,, demiş.
Şike mi çılgın adam seni bunu bir fenerbahçeli söylüyor ve dünya bir saniyeliğine güzelleşiyor.. Dostum tedavi olman lazım
Takım
O
Av
P
Geri Dön