SPOR

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Fenerbahçe Futbol Şube Sorumlusu Selahattin Baki'den Deniz Türüç'e olay sözler! ''Fenerbahçe düşmanlığı...''

Fenerbahçe Futbol Şube Sorumlusu Selahattin Baki, Başakşehir maçının ardından olay yaratacak açıklamalarda bulundu. Başakşehir futbolcusu Deniz Türüç hakkında konuşan Selahattin Baki'nin sözleri sosyal medyada gündem oldu.

Fenerbahçe Futbol Şube Sorumlusu Selahattin Baki'den Deniz Türüç'e olay sözler! ''Fenerbahçe düşmanlığı...''

Fenerbahçe Futbol Şube Sorumlusu Selahattin Baki, Başakşehir maçının ardından konuştu.

Artık bu haberi dinlemek de mümkün. Şimdi uygulamayı indir!

DENİZ TÜRÜÇ HAKKINDA OLAY SÖZLER

38d0c941fcf745a4b709c6ab3868f6b8

Selahattin Baki, "Üzülerek söylüyorum, bazı gerginliklerde baş aktör olarak en ön plana çıkan Deniz Türüç eski oyuncumuz. Fenerbahçe düşmanlığı artık sınır tanımamaya başladı. Şimdilik yazıklar olsun diyorum. Taraftar ve Fenerbahçe camiası bunu not etmiştir." dedi.

"DİMDİK AYAKTAYIZ"

86fd64f6c72f4d779a922318f83d861f

Dimdik ayakta durduklarını söyleyen Selahattin Baki, "Herkes istediği gibi karşımıza dikiledursunlar, biz şampiyonluk yürüyüşümüze devam edeceğiz. Dimdik ayaktayız. Kırılgan bir Fenerbahçe bekleyenler, çok beklerler." açıklamasını yaptı.

"G.SARAY'I KAALE ALMIYORUZ"

479357571a334f45b530e763c852d6c8

Sözlerine son noktayı koyan Selahattin Baki, "Biz şimdi Samsunspor maçında 2 puan kaybettik, onlar kazandı. Birkaç gün açıklama yapmazlar. Keşke bütün bunlara gerek kalmasa, psikolojik savaşlara. Çok kaale almıyorum. Onlar biliyorsunuz, öne geçtikleri veya öne geçecek gibi olduklarında algılara başlarlar. Öne geçince dostluk, kardeşlik, itidal..." ifadelerini kullandı.

Takım
O
Av
P

En Çok Aranan Haberler