SPOR

Fenerbahçe – Galatasaray maç biletleri için Passolig’den açıklama

Hafta sonu oynanacak Fenerbahçe – Galatasaray derbisi öncesi yaşanan bilet krizi hakkında Passolig’den açıklama geldi.

Fenerbahçe – Galatasaray maç biletleri için Passolig’den açıklama

Fenerbahçe – Galatasaray derbisi için bilet almak isteyen taraftarlar Passolig’in internet sitesine akın etmiş fakat sistemin çökmüş olması nedeniyle bilet alamamıştı. Biletler sarı-Lacivertli kulübün divan, kongre ve temsilci üyeleri için satışa sunulmuş, fakat aşırı talep ve yoğunluk nedeniyle Passolig sistemi kısa sürede çökmüştü.

Konuyla ilgili Passolig açıklama yaptı: Fenerbahçe – Galatasaray maçı biletleri için Passolig şu açıklamayı yaptı:

"Spor Toto Süper Lig'in 23. Haftasında Fenerbahçe ile Galatasaray arasında 8 Mart Pazar günü oynanacak derbi maçının biletleri bugün satışa çıktı. Bilet satış sitesi Passo.com.tr’nin çöktüğüne ilişkin haberler internet sitelerinde yer almaktadır.

Söz konusu maçın biletlerinin satışına “öncelikli satış” kategorisinde 3 Mart Salı günü başlanmış olup, satışlar kademeli olarak devam edecektir. Bilet satışlarının başlamasının ardından teknik bir sorun nedeniyle bilet sitesi Passo.com.tr’de kısa bir süreliğine hizmet verememiş, arızanın ivedilikle düzeltilmesinin ardından satışlara devam edilmiştir. Passo.com.tr sitesinden halihazırda bütün lig maçlarının biletlerini temin edebilirsiniz.

2014-2015 sezonunun bu önemli derbisinin dostluk içinde gerçekleşmesini diler; bütün sporseverleri Passolig ile bu heyecanlı karşılaşmayı izlemeye davet ederiz.”

PASSOLİG KART NASIL ALINIR?

Passolig kartı almak için öncelikle www.passolig.com.tr sitesi üzerinden Passolig Kart başvuru yapmak gerekiyor. Ardından Passolig karta para yükleyerek maç bileti satın almak mümkün.

Maç biletleri www.passo.com.tr sitesinden, N’Kolay İşyerleri’nden ve N’Kolay İşlem Merkezlerinden satın alınabilir.

Maç bileti almak için Passolig kartın başvurusunu tamamlayıp, ödemesini gerçekleştirmeniz yeterli olacak.

Maç biletlerini en yakın N’Kolay İşlem Merkezlerinden, N’Kolay İşyerinden veya AktifPOint anlaşmalı Petrol Ofisi istasyonundan da almak mümkün.

Takım
O
Av
P
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler