SPOR

CANLI

Fenerbahçe - Galatasaray Odeabank maçında ortalık karıştı

Spor Toto Basketbol Ligi'nde Fenerbahçe'nin Ülker Sports Arena'da Galatasaray'ı ağırladığı derbide ortam gerilince başkan Aziz Yıldırım eline mikrofonu aldı ve taraftara anons yaptı.

Fenerbahçe - Galatasaray Odeabank maçında ortalık karıştı

Maçın 3. periyodunda pota arkasındaki Fenerbahçe taraftarı ile Galatasaray benchi arasında gerginlik yaşandı. Sarı-lacivertli taraftarların Ergin Ataman'a yönelik tepkileri yükselince ilk olarak Fenerbahçe koçu Obradovic koşarak tarafatarların olduğu bölüme koştu. Obradovic'in uyarılarının ardından başkan Aziz Yıldırım mikrofonu alarak anons yaptı. Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım: "Tuzağa düşmeyin, tahrik ediyorlar sizi" dedi.

Bunun ardından Koç Obradovic kaptan Melih Mahmutoğlu'nu kolundan çekerek küfürlü tezahüratlar konusunda ikinci bir anons yapılmasını istedi.

[Fenerbahçe 92 - 73 Galatasaray Odeabank](http://spor.mynet.com/basketbol/103191-fenerbahce-92-73-galatasaray-odeabank.html)

Melih Mahmutoğlu hakem masasına gelerek, "Lütfen küfür etmeyelim takımıza sahip çıkalım" dedi."


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 36 yorum
Fener her zaman ki fener. Tahrik edende, küfür edende. Sonra mazlumları oynuyor. Fener taraftarı küfürü basmış. Fener yöneticisi ''Tuzağa düşmeyin, tahrik ediyorlar sizi'' diyor. Tuzağa düşürdüğünüz burada galatasaray. Bana mağduriyet edebiyatı yapmayın. HER TÜRLÜ ÇİRKEFLİK SİZDE. Bunda ŞİKE de dahil.
@caliskan_cengiz hadi ordan Çirkefin kralı sizsiniz adam öldürme de sizde adam yaralama da sizde terbiyesizlik yapma
@caliskan_cengiz Zeljko'nun suratına balgam atan kimdi ?
@caliskan_cengiz ağla ulan
bir bilmecem var çocuklar haydi sor sor sor kadıköyde arenada yenir acaba nedir nedir 6 deyince akla tamam şimdi buldum hemen onun adı gelir cincon cincon cincon
@kayacaglayan ışıkları söndürün aslan kupa kaldırıyor emrini kim verdi la saracoglunda aletin kafası :D
@kayacaglayan YAHU SUSAYIM DİYORUM YİNE DAYANAMIYORUM AMA SİZDE HAKLISINIZ 6-O DAN BAŞKA BİR BAŞARINIZ YOK HA UNUTMADAN TARİH SAYFALARINI AZ İNCELERSEN BİZİM SİZE KARŞI ALINMIS DAHA FARKLI SONUÇLAR VAR ALLAH AŞKINA ARTIK BRAKIN YA ŞU 6-0 MUHABBETİNİ
@kayacaglayan kadıköyde içinize aldığınız o koca kupayıda böyle yadedebiliyor musun :) aydınspor 6,gs 7 attı umrunda değilsiniz adamların,neyin ezikliği bu arkadaş... :))
kadıköyde içinize aldığınız o koca kupayıda böyle yadedebiliyor musun :) aydınspor 6,gs 7 attı umrunda değilsiniz adamların,neyin ezikliği bu arkadaş... :))
Rahat Rahat Küfür edin ya Fbye kim ceza verecek hadlerine mi düşmüş . Aziz Yıldırım Hepsini kovar Federasyondan :)
@hakli_serzenis sahamızda kupayı kim kaldırdı diyince gt olmada aha aha
Geri Dön