SPOR

CANLI

Fenerbahçe için çirkin başlık!

GSP Gazetesi Fenerbahçe-Vaslui eşleşmesiyle ilgili çirkin bir başlık kullandı..

Fenerbahçe için çirkin başlık!

"Deprem! 7 yıldızlı şikecilerle maçımız var" başlığını atan GSP Gazetesi, Vaslui'yi İstanbul'da tam anlamıyla bir cehennemin beklediğini yazdı.

[

* MYNET SPOR'U FACEBOOK'TAN TAKİP EDİN](http://www.facebook.com/spormynet)

[

* CANLI MAÇ SONUÇLARI İÇİN TIKLAYIN](http://iddaa.mynet.com/)

"Deprem! 7 yıldızlı şikecilerle maçımız var." Vaslui'yi İstanbul'da bir cehennemin beklediğinin kesin olduğunu yazan GSP Gazetesi'nin haberinde, "Şükrü Saracoğlu Stadı'nın benzersiz bir atmosferi var. Taraftarlar çok fanatik. Alex, Mehmet Topal ve Kuyt, kendilerini maestro gibi göstermeye çalışacaklar. Fenerbahçe büyük paralarla konuşuyor. O yatırımların karşılığı boşa gitmeyecek gibi gözüküyor. Bir düşünün, Moussa Sow 8.8 milyon Euro. Bu, bizim takımın 2 yıllık bütçesi. O yüzden Vaslui'nin işi bir hayli zor. Fenerbahçe'nin toplam maliyeti 126, Vaslui'nin 29 milyon Euro" denildi.

baslik.jpg

Prosport Gazetesi, Başkan Porumboiu'nun, "Dansözler gibi gitmeyeceğiz" sözlerini başlığa çıkardı. Fenerbahçe'nin hem maddi anlamda hem de kulüp olarak çok büyük olduğunu söyleyen Porumboiu, "Ama bizi kolay kolay korkutamaz, dansöz gibi oynatamazlar. Böyle bir takımla oynamak kolay değil ama kendimizi göstermek amacındayız. Sow güçlü, iyi bir oyuncu. Ancak oyuncularım 2 sene önce ona karşı mücadele etmiş ve başarılı olmuştu. Sow bizi korkutamaz" dedi. Gazete, teknik direktör Şumudica'nın da, "Kafamız eğilerek çıkmayacağız. Rakibi birkaç hafta önce etüd ettim. Bazı zaafları var. Onları kullanmaya çalışacağız" sözlerine yer verdi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 329 yorum
TÜRKİYE sizinle rezil oluyor
sizinlede gurur duyduğu söylenemez
türkiye denince neden fenerbahçe akla geliyor söyleyimn ben sana fenerbahçe cumhuriyeti geliyor herkesin aklına
siz çok haysiyetlisiniz ya
inşallah fener 7 yer reziller şikeciler
BU ALNINIZDAKİ LEKE Yİ DÜNYA TAKIMLARI UNUTMUYOR.....FENER DEMEK REZİLLİK DEMEK...
Sen Türküm diye dolaşma satılmış herif!
fener demek anın sıkıntısı demek gazınız olduğundan nasıl çıkaracağınızı bilemiyorsunuz
Takım
O
Av
P
Geri Dön