SPOR

CANLI

Fenerbahçe ile Galatasaray transferde yine karşı karşıya! Boupendza savaşı!

Fenerbahçe ile Galatasaray bir kez daha transferde karşı karşıya geldi. Üstelik sezonun bitimiyle birlikte iş tıpkı Vedat Muric transferinde olduğu gibi kızışacağa benziyor. Ezeli rakipler Hatay’da harika bir sezon geçiren Gabonlu golcü Boupendza’yı kadrosunda görmek istiyor.

Fenerbahçe ile Galatasaray transferde yine karşı karşıya! Boupendza savaşı!

Fenerbahçe ile Galatasaray bir kez daha transferde karşı karşıya geldi. Üstelik sezonun bitimiyle birlikte iş tıpkı Vedat Muric transferinde olduğu gibi kızışacağa benziyor.

Ezeli rakipler Hatay'da harika bir sezon geçiren Gabonlu golcü Boupendza'yı kadrosunda görmek istiyor.

FENERBAHÇE ALMADIĞINA PİŞMAN

Fenerbahçe devre arasında gündemine aldığı Boupendza'yı transfer etmediği için pişman. Çünkü geçen süre zarfında Gabonlu yıldız Galatasaray'ın transferdeki 1. hedefi haline geldi.

ASLAN'IN ELİ BU KEZ ZAYIF DEĞİL!

İki ezeli rakip hem Hataysporlu yöneticilerle hem de oyuncunun menajeriyle temaslarını arttırmış durumda. Galatasaray'ın UEFA ile imzaladığı finansal fair play anlaşmasının bitiyor olması da Fenerbahçeli kurmayları tedirgin eden bir başka konu durumunda.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 8 yorum
yeni bir emekli mi, bu futbol emeklilerinden kim ne fayda sağlıyor, bugün al yarın sat, GS'e faydası var mı maddi manevi...yook, ee öyleyse.. hiç mi taraftarı düşünen yok, unutulmamalı taraftar yoksa kulüpte yoktur.
her gün bu oyuncunun haberini yapmaktan sıkılmadınızmı acaba, şu spor bölümüne söyleyin kimse almayacak bu adamı boşuna şişirip durmasınlar
Alanın elinde kalır
Takım
O
Av
P
Geri Dön