SPOR

Fenerbahçe ile Max Kruse arasındaki dava manşet oldu

Fenerbahçe ile sözleşmesini tek taraflı olarak fesih eden ve Union Berlin'e geçen Max Kruse'nin sarı-lacivertlilerden istediği rakam başına dert oldu. Gerekli evrakları ve işlemleri tamamlayıp karşı atağa geçen Fenerbahçe, FIFA'ya bu konudaki mağduriyetini anlattı ve 18 milyonluk bir dava açtı. Yaşanan gelişmeler ise Almanya'nın en ünlü gazetesi Bild'e de konu oldu.

Fenerbahçe ile Max Kruse arasındaki dava manşet oldu

Dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgını sebebiyle lige verilen pandemi arasında Max Kruse sözleşmesini tek taraflı olarak fesih edip ülkesine gitmişti.

4344

Sarı-lacivertli yönetimin sunduğu seçenekleri kabul etmeyen ve kulübe ihtarname çekerek 3 aylık alacaklarını talep eden Kruse, konuyu FIFA'ya taşımıştı. Fenerbahçe Kulübü'ne 7.5 milyon Euro dava açarak Union Berlin'e transfer olan Kruse'ye karşı atak ise sarı-lacivertilerden geldi. Fenerbahçe Kulübü, ayrılık sürecinde yaşanan zararlarını gidermek için Kruse'ye 18 milyon Euro dava açtı. Almanya'nın ünlü gazetesi Bild de taraftar arasında yaşananları bugünkü sayfasına taşıdı.

(DHA)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 3 yorum
Pandemi diye adamın parasını geçiktir verme sonra git 1 kuruşluk hakanı 10 kuruşa al bırakın bu ayakları marş okuyan adam gibi adam kruse haklı beko aliye gerekeni yap max hı hı
@tolgacan_kaya_1982 evet pandemi diye adamın parası gecikmiş. neden FİFA öyle bir imkan sunmuş bütün takımlara. sadece kruse bey akıllı imiş bastı gitti. diğer kalanlar aptalmıydı kaldı. 1e 10u bırak 1e 100 alınacak sen tasa etme BEKO Ali işini bilir yaş tahtaya basmaz!!!!!
zır cahilsin ve öyle de yorum yapmışsın. Dava sonuçlandığında seni burada görmek isteriz..
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler