SPOR

Fenerbahçe Jan De Brandt'ın sözleşmesini feshetti

Fenerbahçe'de flaş ayrılık yaşandı. Kadın voleybol takımının başantrenörü Jan De Brandt'ın sözleşmesini feshetti.

 Fenerbahçe Jan De Brandt'ın sözleşmesini feshetti

Şampiyonlar Ligi'nde 4 maçta sadece 1 galibiyette kalan ve önceki gün de ligde Eczacıbaşı VitrA'ya Burhan Felek'te 3-1 kaybederek lider turuncu-beyazlıların 11 puan gerisinde kalan Fenerbahçe'de başantrenör Jan De Brandt'ın kontratı feshedildi. 59 yaşındaki tecrübeli Belçikalı çalıştırıcının ayrılığının ardından Sarı Melekler'i, sezon sonuna kadar yardımcı antrenör Salih Tavacı'nın çalıştıracağı öğrenildi. (VATAN)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 7 yorum
aciz bey için çözüm bu kadar basit.
Çok geç kalındııııı :-(
Sadece hoca mı suçlu ? Damla , Bahar , Polen ve " Prehistorik Çağ" döneminden transfer ettiğiniz muazzam oyuncumuz , Mia Jerkov 'un sahada yapamadıkları ne olacak . Natalya' da sakat olduğu için iş kala kala Eda , Polina , Liberolar ve her zaman aynı performansı gösteremeyen Dicle ye kalıyor .. 4-5 kişiyle bu maçlar kazanılmaz .. 2011 de ki muhteşem takımın kimyasını kişisel hırslar nedeniyle öyle bozdunuz ki , kolay düzelmez .. Naz'dan sonra tam 7 pasör geldi hala pasör arıyorsunuz . Lloyd sakatlanmasaydı 8. pasörü transfer edecektiniz .
Fenerbahçe de başarısızlığın tahammülü olmaz gönderilmesi normal..Futbol dada bu sene şampiyon olamazsak bunu futbol dada bekliyoruz..!!
Türk futbolu gelişmiyor deniyor nasdıl gelisin adamlar her maç kırmızı görmesi gereken okadar pozisyon varken maçı 11 kişi tamamlıyor nasıl lider olmasın TFF ve MHK şampiyonu belirliyor.
Hocanın gönderilmesi, yapılan hatalara karşılık durumu kurtarmaya yönelik Palyatif çözüm arayışıdır. Hatırladığım kadarıyla aynı hoca ile Lig Şampiyonluğu bir de Şampiyonlar Ligi finali var . Futbolda dünyanın saçmalığını yapacaksınız . Yüzlerce milyonu sokağa atacaksınız ondan sonra uçan kuşa bile borçlanıp F.F.Play'in yakanıza yapışmasına sebep olacaksınız . Sonra da "amatör sporlar kulübü maddi açıdan zora sokuyor " masalını anlatacaksınız . Değişmesi gereken ;, hocalar ve sporculardan ziyade bu yönetim ve o'nun anlayışıdır.
FB büyük oyuncusu KİM i çok arıyor...
Diğer Haberler