SPOR

Fenerbahçe'nin Garry Rodrigues için 2,5 milyon euro kiralama bedeli ödediği iddia edildi

Fenerbahçe'nin bedelsiz olarak kiraladığı belirtilen Garry Rodrigues için sürpriz bir iddia gündeme geldi. Suudi Arabistan'da Al İttihad Kulübü'ne soruşturma açılınca oyuncunun yıllık 2,5 milyon euro bedelle kiralandığı hatta 2 yıllık kiralama sonrasında zorla satın alma maddesi olduğu belirtildi. Oyuncunun ücretinin tamamını Fenerbahçe ödeyecek.

Fenerbahçe'nin Garry Rodrigues için 2,5 milyon euro kiralama bedeli ödediği iddia edildi

Fenerbahçe'nin Rodrigues'i bedelsiz kiraladığı şeklindeki açıklama Al İttihad Kulübü'ne yönelik Suudi Arabistan'da soruşturma açılmasına neden olmuştu.

Spor Genel Otoritesi Başkanı Prens Abdülaziz bin Türki El Faysal, Al İttihad yönetiminden bu konuyla ilgili açıklama beklediğini ileten bir mektup yazdı.

Al Faysal'ın mektubuna Rodrigues'in eski başkanı Anamar bin Abdullah Al-Haili'den cevap geldi.

Al Haili, Rodrigues'in sezonluk 2.5 milyon euro kiralama bedeliyle Fenerbahçe'ye verildiğini ve ücretin 2 sezon sonunda 'Zorunlu satın alma opsiyonu' olarak Fenerbahçe tarafından ödeneceğini bildirdi.

Ayrıca oyuncunun sezonluk ücretinin yüzde 60'ının Al İttihad tarafından ödeneceği iddialarını da yalanlayan Al Haili, "Tüm ücreti F.Bahçe ödeyecek" dedi.

(Akşam)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 65 yorum
şikeciler transferde de şikeci şaşırmadık
Ya bu şikecilerin düzgün bir işi olmaz mı arkadaş. Ne sahtekar bir klüp. Hadi dua edin fetö sizi kurtarsın
@01nevzat FETOCU LARIN ŞİKECİ DEMESİ BİZİ ONURLANDIRIR
@turknecat evet fetodan tutuklanan zafer biryol,bekir irtegün,uğur boralda galatasarayda oynuyordu değil mi ? hadi koş robben gelcekmiş 20 lira daha ateşle.
fener şikeşike bu sene susturacak hepinizi
@01nevzat FETÖMÜ LA SİZİN KLÜP BAŞKANINIZ DEĞİLMİYDİ O
@turknecat yahu en fetöcu yapılanması sizin takım dan çıktığını beşikteki bebek bile biliyor. Kalkmış ne diyor. Onuruzuz yok ki onurlanasınız.
fbnin sike yapmadigi belli oldu fatih altaylida rasim ozan da kabul etti ama kompleksli bazi gs tarftari kabul edemedi gitti. Ama GSNIN FETOCU OLDUGU KANITLI . ARIFLE HAKAN KACTI YURTDISINA SIZE GELEN PARALARIN NERDEN GELDIGI DE BELLI OLDU.
yediremeyen gslilerin işi basbelli...
fener aynı fener her yerde şike..
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler