SPOR

Fenerbahçe, transfer yasağı iddialarını yalanladı

Fenerbahçe Spor Kulübü, Kamuoyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) yaptığı açıklama ile bugün ortaya çıkan transfer yasağı haberlerini yalanladı.

Fenerbahçe, transfer yasağı iddialarını yalanladı

Fenerbahçe Spor Kulübü, Kamuoyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) yaptığı açıklama ile bugün ortaya çıkan transfer yasağı haberlerini yalanladı.

İŞTE O AÇIKLAMA

13.10.2020 tarihinde Gökhan Dinç isimli bir şahıs tarafından bir radyo yayınında Fenerbahçe'ye transfer yasağı gelme ihtimali bulunduğu yönünde çeşitli açıklamalar yapıldığı görülmüştür.

Şirketimizin Yönetim Kurulu, göreve başladığı gün itibariyle Şirket'in içinde bulunduğu mali duruma dair gereken adımları titizlikle ve kararlılıkla atmakta, buna dair şeffaf bilgilendirmeleri ise kamuoyu ile düzenli olarak paylaşmaktadır. Futbol şubemize ilişkin olarak atılan adımlar ve kamuoyu ile paylaşılan yapılandırmalarımız da Türkiye Futbol Federasyonu ve UEFA nezdinde takip ve kontrol edilmektedir. Şirketimiz, 2020-21 Süper Lig sezonu transfer döneminin kapanmasının hemen ardından 6 Ekim 2020 tarihinde sezon hazırlıkları kapsamında attığı adımları en şeffaf haliyle KAP'a açıklamış, tüm spor kamuoyu ile de paylaşmıştır.

Tüm bunlar ortadayken; ilgili şahsın Şirketimizi ve Şirketimizin hissedarlarını zarara uğratabilecek, hiçbir dayanağı olmayan, büyük bir sorumsuzlukla ve artniyetle yaptığı yorumlar kabul edilemez.

Fenerbahçe hakkında tamamen hayal ürünü olarak yaptığı spekülatif yorumların gerek Şirketimizde gerekse Şirketimizin pay sahiplerinde yaratabileceği maddi kayıplar gözönüne alınarak Şirketimiz tarafından gerekli hukuki sürecin başlatılacağını tüm kamuoyunun bilgisine sunarız.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 13 yorum
fener şikenin hilenin sahtekarlığın babasını yapıyor ama her ne hikmetse kimse sesini çıkarmıyor. düşüreceksin bunları ptt ye akılları başlarına gelsin..
@ressamufuk Ingaaa, ıngaaa . Kıskanma olm sümüklerin akiyor
Kardeş sen ne çok şey biliyormuşsun hangi teşkilata bağlısın madem kimse sesini çıkarmıyor sen en yakın merkeze git bildiklerini anlat delillerini göster.. burda boş yere yorma kendini hadi koçum görelim seni..
senk fetoden kurtaran fener.
Allah'ın..... geçen yıl fetosaray tüm aldığı oyuncuların bonservis bedelini 1905 yazarken nerde idiniz iki yıla bir şampiyon edildiniz hala borç içindesiniz mhk tff feto ye göndereceğinize paraları adam kullanın stad beleş vergi sildir hala ağla bunları yazarken utanın büyük takıma saygı duyun
ağlamayın artık sikeyi Turkiyeye getiren takımın taraftarları neymiş bu fener derdiniz
yine alttan oymalar basladi ikinci bi kumpas yapmasinlarda
fener nezaman silkinip ayağa kalksa mutlaka birileri birşeyler yapmaya çalışıyor..nedir insanlardaki bu fenerfobisi?
@lvnt.kzk Sizden korkan sizin gibi olsun. Ne fobisi. Asıl sizdeki Galatasaray fobisinden bahset sen. Sen transferde döndür dolapları sonra çevir kazı yanmasın. Beş para ederi olmayan Elif Elmas 17,5 milyon euroya sattım de sonra biz sütten çıkmış ak kaşığız diye ağlan. Get hadi alın mendilinizi ötede ağlayın. Zaten en iyi yaptığınız iş ağlamak.
en son fener ayağa kalktı denildiği zaman ali şen yeni başkan olmuş ve fener cumhuriyeti gibi bir söylemi söylenmiş ve bu tabiiki alenen bölücülük olması sebebiyle tepki almıştı. ondan sonra hangi dönem ayağa kalkmak istedide bişeyler oldu acaba. mesela 2000 yılından 2008 yılına kadar fener resmen gs yi aşağıya çekmenin her yolunu yaptı ama öyle yapacağına hazır gücünü artırıp avrupada bir başarıya odaklansa belkide avrupada kupa bile alabilirdi. ammaaa rant kaybetmek istemeyen sefil idareciler isteklerine malesef kavuşmuş görünüyor bugünkü duruma bakınca. iş taraftarda bitiyo ama böyle dğl
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler