MAGAZİN

Ferdi Tayfur 36 yıl önceki karısına döndü

Ne 30 yıllık hayat arkadaşı Necla Nazır, ne de oğlu Taha'nın annesi Habibe Ümyani Demir.. Ferdi Tayfur, 36 yıllık nikahlı eşi Zeliha Turan Bayburt'a geri döndü.

Ferdi Tayfur 36 yıl önceki karısına döndü

Vatan gazetesinden Özlem Ülkü'nün haberine göre Ferdi Tayfur'un, uğruna Necla Nazır (54) ile 30 yıllık beraberliğini bitirdiği Habibe Ümyanı Demir'le de ayrıldığı ortaya çıktı. Tayfur'un bu ayrılık kararını Mayıs ayında geçirdiği rahatsızlığın ardından aldığı öğrenildi. Günlerce müşahade altında tutulan ve yüzünün sol kısmına felç inen Tayfur'un, yaşadığı bu olaydan sonra Habibe Ümyani Demir'e(39) olan davranışları da değişti. İlk olarak Tarabya'da Demir'le birlikte oturduğu evden taşınarak hemen yan tarafta ofis olarak kullandığı villaya yerleşen Tayfur'un oğlu Ferdi Taha'ya karşı ilgisi de azaldı.

Tayfur, iddialara göre bu dönemde 36 yıllık nikahlı eşi Zeliha Turan Bayburt'la (62) sık sık görüşmeye başladı. Bu süreçte Habibe Ümyani Demir'le bütün irtibatını kesti ve ilk eşine "Bundan sonra ömrümün geri kalanını seninle geçirmek istiyorum" dedi. Bu teklifine de olumlu yanıt aldı.

Zeliha Turan Bayburt cephesinden edinilen bilgiye göre çift, ofis olarak kullanılan villada birlikte yaşamaya başladı. Tayfur, yan yana villalarda oturan Habibe Ümyani Demir ile Zeliha Turan Bayburt arasında herhangi bir gerginlik olmasın diye de tedbiri elden bırakmadı. Kendi villasının bahçesinin içinde güvenliği sağlaması için bir yakınını görevlendirdi. Oğlu Taha'yı uzun zamandır ihmal eden Ferdi Tayfur'un, 20 yıllık hayat arkadaşı Demir'in zorunlu ihtiyaçları için hiçbir yardımda bulunmadığı da öne sürüldü.

"BENİ AZAD ET" DEMİŞTİ

Ferdi Tayfur yaptığı bir röportajda "Zeliha Hanım'dan ne zaman boşanacaksınız" sorusuna "Eh, artık söylemenin zamanı geldi. Hatta bu röportaj vesilesiyle rica edelim, diyelim ki 'Artık beni Allah rızası için azlet Zeliha Hanım. Hatta siz ona şöyle deyin; 'Siz çok iyi bir insansınız. İyi olmasaydınız Ferdi Bey zaten sizinle olmazdı. Çok güzel çocuklar yetiştirdiniz. Ama artık Ferdi Bey'i bir azat edin yahu.." demişti.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 14 yorum
ben olsam asla affetmezdim
adam ne yapcagnı şaşırdı bee
hayatının en güzel yıllarını beraber geçirmedikten sonra neye yarar
bende asla affetmezdim.en güzel yıllarında yanında değilken hasta olunca geri gel olurmu hiç.
adam ne yapsın baktı ki felçli adama kims ebakmıyor eski karıdna fayda var ona döndü. millet alacağı parayı almıştır zaten vaktinde ferdi den
Oh Ne güzel istedıgınle gez toz pilin bitince kürkçü dükkanına dön eski eşide gençligini nerede geçirdıysen oraya git dememiş ! HEPSİ BİRDEN ACAYİP :)
FERDİ BABA...BU GİBİ ŞEYLER BİZE TERS...GENÇ DELİKANLILAR GİBİ BİR ORDAN BİR ORAYA UÇMA.UÇARKEN KANADIN KIRILIRDA ORTADA KALIRSIN MAZALLAH.
bu hayat ahlaklı bir hayat değildir FERDİ TAYFUR......ŞÖHRET SARHOŞLUĞUYLA...YILLARCA...KADININI İHMAL ET...ARTIK ESKİ ŞÖHRET KALMASIN...EH...ESKİ KARINA DÖN...KADIN ALLAHINA KADAR KADIN...KADIN OLMAKTAN DA ÖTE...İNSAN...!!! BU KADINA SAYGI DUYMAK LAZIM...!!!
Bence Ferdi Bey bunamış artık.
bu adam yoldan çıkmış çıkmasınada o kadın neden kabul edıyor bu adamı anlayamadım
tuğçe sana çok şaşırıyorum 24 saat burdasın işin gücün yokmu senin hiç .. maşalllah her yere hızır gibi yetişiyon herşeye bi yorum yapmasan canınmı çıkacak kızım boş boş konuşuyon önce kendine bak sonra burayı eleştir yoksa burda olduktan sonra senin burdakilerden farkın ne yani yorum yaptığın herşeyden ..bıkmadınmı daha ...
Ferdinin turşu olmuş haliyle avunur artık...
tilkinin dönüp dolaşacağı yer yine kürkçü dükkanıdır
kadınlar paraya bakar eskı meskı koca ferdi tayfur servet nolmus cnm dönüversın kadın incilerimi dökülür dıme kadın mantıgı ahanda
Diğer Haberler