SPOR

Gabriel Torje: 'Daum fikrini söyleyen oyuncuyu sevmezdi'

Romanya Futbol Federasyonu tarafından görevine son verilmesi için çalışmalar başlatılan Christoph Daum hakkında ilginç iddialar ortaya atıldı. Karabükspor forması giyen Gabriel Torje, Daum'un düşüncesini söyleyen futbolcuları sevmediğini söylerken, Daum'un 5 oyuncuya takım otobüsünü ittirdiğini iddia etti.

Gabriel Torje: 'Daum fikrini söyleyen oyuncuyu sevmezdi'

Kardemir Karabükspor forması giyen Gabriel Torje, Alman teknik adam hakkında Romanya basınına ağır suçlamalarda bulundu.

Alman teknik adamın kimsenin fikrine saygı duymadığını belirten Torje " Daum, konuşan, fikrini söyleyen futbolcu istemiyordu. Onun için her şeye evet diyen futbolcu makbuldü. Soyunma odasında kimse konuşamıyordu, ölüm sessizliği vardı" dedi.

Gabriel Torje'nin en ilginç suçlaması ise Daum'un takım otobüsünü futbolculara ittirmesi oldu. Torje, Alman teknik adamın önce 5 oyuncuya daha sonra tüm takıma otobüsü ittirdiğini belirtirken, Alman teknik adamın böyle bir hareketi yapma nedeni olarak; ekip halinde hareket edildiği takdirde futbolcuların imkansızı da başarabileceklerini göstermek olduğunu söylediği ifade edildi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 5 yorum
işte ona Alman disiplini diyorlar ;)
Aykut kocamanda ozan'ı sahaya ittiriyor.
adama işini ögretmeye kalkarsan otobüsde ittirir haddinide bildirir.ne yapar bir teknik direktör? macdan önce soyunma odasına girip evet beyler bu mac hakkında ne dusunuyorsunuz kım nerede oynamak ıster dıyemı sorar?
Tarz meselesi
Gözler parlamış uyuşturucu krizine girmiş olur. Eyy Aziz başkan adamı zampara diye yolladın. Dünyada yeri olmayan bence gençlik katili olan uyuşturucu müptelasını takımın başına 2 kez getirdin. Sana söylenecek laf yok ama ben bir taraftar olarak zampara antrenörü tercih ederim
Diğer Haberler