SPOR

Galatasaray Antalyaspor deplasman tribününden şikayetçi oldu

Galatasaray Yöneticisi Alper Narman, Antalyaspor deplasmanında Galatasaray taraftarının olumsuz olan tribün koşulları ile ilgili açıklama yaptı. Alper Narman konuyla ilgili Türkiye Futbol Federasyonu yetkilileri ile görüştüğünü söyledi.

Galatasaray Antalyaspor deplasman tribününden şikayetçi oldu

Antalyaspor deplasmanında Galatasaray taraftarının olumsuz olan tribün koşulları ile ilgili olarak yönetici Alper Narman açıklamalarda bulundu. Narman, bugün konuyla ilgili Türkiye Futbol Federasyonu yetkilileri ile görüştüğünü söyledi.

'İNSALIK DIŞI BİR UYGULAMA'

Narman, TFF yetkililerin de Antalyaspor kulübünün deplasman tribünü uygulamasının kabul edilemez bulduğunu belirtti. Narman, Antalyaspor yönetiminin konuyla ilgili hala bir açıklama yapmamasını anlayamadığını söylerken, "Benim çabam sadece Galatasaray taraftarı için değil. Bundan sonra bu olay örnek olmalı ve ev sahibi hiçbir kulüp; deplasman tribününü bu şekilde insanlık dışı bir uygulama ile nefes alınması bile zor kafeslere dönüştürmesin. Bu olayın peşini bırakmayacağım" diye konuştu. Narman'ın isyanı sonrası TFF'nin konuyla ilgili bir soruşturma başlatacağı ve Antalyaspor kulübünden savunma isteyeceği öğrenildi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 9 yorum
aslani kafese koymuslar cik cik cik demis :)):):):):)
Ulan gerizekali siz her türlü cik cik cik ediyorsunuz ????????????
Maça gidenler öncellikle insan sonrada misafir.bu edepsiz uygulamalar tüm stadlarda var. ve insana yakışır hale getirilmelidir.mesela Amedspor taraftarları son 2 yıldır stadlara alınmıyor.BU FAŞİZMDİR,IRKÇILIKTIR
@turknecat ; Amed kelimesi bölücülüğe hizmet ediyor, Diyarbakır ismine tahammülleri olmadığı için mecbur böyle davranılıyor. Zaten Diyarbakır daha kırk sene öncesine kadar Doğuanadolu ve güneydoğuanadolu kent merkezleri gibi(Hakkari hariç) tümüyle Oğuz Türk diyarı idi, Kürt kökenli vatandaşlarımız köylerini terk edip şehirlere göç edince, Diyarbakır'da bundan çok büyük oranda nasibini aldı.
geç kalınmış bir uygulama gs taraftarı için sulu derbiden sonra
Antalya'ya gavur turistler akın akın gelirse, Antalyaspor da böyle egoist/bencil, zalim tavırlar içine girer. Huy kapmışlar yabancı turistlerden...
Diğer takımlarında destek olması lazım onlarda orada izleyecek çünkü saçma sapan birşey.
Antalya rakip seçiyor.rakibe göre oynuyor bu takmdan bi halt olmaz sezon sonuna kalmaz eto ve nasri gider Antalya küme düşer inş.
Sıcaktandır o sıcaktan.T.T arenayıda biliyoruz.Rakip taraftar bölümü orada da çok şık değil.Bir gün orada bir maç izleyin isterseniz
Diğer Haberler