SPOR

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Galatasaray'da ayrılık kararı! Okan Buruk'un raporu doğrultusunda takıma geri dönemeyecekler

Şampiyonluk yolunda hızla ilerleyen Galatasaray'da önümüzdeki sezonun kadrosu da yavaş yavaş oluşmaya başlıyor. Sarı-kırmızılılarda Okan Buruk'un raporu dahilinde planlamalar yapılıyor. Kiralık gönderilen oyuncuları kadroda düşünmeyen tecrübeli çalıştırıcı, iki oyuncunun takıma dönmesini istemiyor. Şu an oluşan birlik ve beraberlikten memnun olan Okan Buruk, iki oyuncuya gelen tekliflerin kabul edilmesini istedi.

Emre Kılınç

Emre Kılınç

TR Türkiye
Yaş: 30 / Pozisyon Orta Saha
Oynadığı Takım: Yılport Samsunspor

Galatasaray şimdiden önümüzdeki sezonun kadrosunu yapılandırmaya başladı. Sezon başında takımdan ayrılarak Ankaragücü'ne transfer olan Emre Kılınç ve Taylan Antalyalı'nın biletini kesen Okan Buruk, bu iki oyuncunun takıma dönmesini istemiyor.

TAKIMDA OLUŞAN HAVADAN ÇOK MEMNUN

3572308_e415cb4eaba7773811398fd67726e03d_1366x1366

Şu an elinde bulunan oyuncu grubundan oldukça memnun olan Okan Buruk, Galatasaray yönetimine verdiği rapor doğrultusunda bu iki oyuncuya yapılan tekliflerin kabul edilmesini istedi.

ANKARAGÜCÜ, EMRE VE TAYLAN'I TRANSFER EDİYOR

640f1af8bf21441044de5f03

Ankaragücü, sezon başında Galatasaray'dan kiraladığı Taylan Antalyalı ve Emre Kılınç'ı transfer etmek için resmi görüşmelere başladı. Bu teklifin sarı-kırmızılılara iletilmesinin ardından Galatasaray yönetimi Okan Buruk'a yöneldi. Okan Buruk, Emre Kılınç ve Taylan Antalyalı'nın takıma dönmesinin istememesinin ardından görüşmeler hız kazandı.

İKİSİ AYNI ANDA GİDECEK

Screenshot_1

Emre Kılınç ve Taylan Antalyalı'nın bonservisini aynı anda almak isteyen Ankaragücü, önümüzdeki günlerde Galatasaray'a resmi teklif yapacak. Sarı-kırmızılı yönetim, bu iki isme gelen teklifi kabul ederek yolları ayıracak.


Canlı Skor


Takım
O
Av
P

En Çok Aranan Haberler