SPOR

CANLI

Galatasaray'da sıcak saatler! Oyuncular harekete geçti

Galatasaraylı futbolcular, başkan Mustafa Cengiz'in kendilerine yönelik sözleri üzerine toplantı gerçekleştirdi.

Galatasaray'da sıcak saatler! Oyuncular harekete geçti

Galatasaray'da başkan Mustafa Cengiz'in "Futbolcular haysiyet, şereflerini hatırlasınlar. Kendilerine oynamıyorlar. Türkiye'nin en büyük camiasındalar. Ölümüne oynamalılar." sözlerinin ardından Florya'da sıcak saatler yaşandı.

Cengiz'in açıklamalarının ardından oyuncular kaptanların önderliğinde bir toplantı yaptı ve bu toplantıda açıklamaya karşılık bir hamle yapılması yönünde karar alındı.

ANTRENMANA ÇIKMAMA DÜŞÜNCESİ KONUŞULDU

Oyuncuların yaptığı toplantıda antrenmana çıkmama düşüncesi de gündeme geldi ancak bu kararın doğru bir yaklaşım olmadığı kararlaştırıldı.

Yapılan toplantının ardından oyuncular Florya'da akşam saatlerinde idmana çıktı ve Göztepe maçı hazırlıkları sürdürüldü.

FUTBOLCULARDAN AÇIKLAMA BEKLENİYOR

Futbolcuların önünde iki seçenek yer alıyor, ya ortak bir cevap sosyal medya hesaplarından paylaşılacak ya da kaptanlardan biri çıkarak Mustafa Cengiz'in sözlerine yanıt verecek. Sarı-kırmızılı futbolcular, nasıl bir reaksiyon alacakları yönündeki görüşmelerini sürdürüyor.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 31 yorum
Mustafa cengiz demiş ki, Türkiyenin en büyük camiasındalar demiş... Bu kocaman bir yalan. Türkiyenin en büyük camiası Beşiktaştır. oyuncuları gs diyerek böyle yalan yanlış bilgilerle aldatma başkan
Gülmekten söyleyeceklerim sadece uefanın tescilli şikesi geçen gün elle atılan gol. Size karşı rakiplerinize kırmızı kart verilirken başka hiç bir maçta verilmemesi.. Hatta stadınızın elektirik nedeniyle haczi.. Şikeci kuşa bak sen hele 20 yılda 1 şampiyon olacak mış onuda bir halt sanmış
@tekin_mert_1930 heryerinden şike teşvik akıp şaibeli kupalarla dolu tarihi olana bak hele :) hakan şükür arif erdem uğur tütüneker gibi bir çok şerefsizi içinde barındıran , fetönün vaazlarında her türlü yol mübahtır diyen camianın sempatizanına bak hele , Beşiktaş transferden dolayı ceza aldı aslancık açta bi araştır boşa üfleme burda bilgisiz renkli cahil
camia ni FENERBAHÇE ile bir kiyasla bakalim neresinde kaliyorsun jimnastik olarak iyisiniz kabullenelim
@tekin_mert_1930 ihsan kalkavan tek başına yerer sizin fethullah örgütü olmanıza. galatasaray da giç bir zaman yönetimde böyle isimler olmadı. Bjk asbaşkan yaptı bank asya kurucusunu 3 şampiyonluk aldı.
Bu yorumu okurken bir gülme geldi bir gülme geldiki tamamını bile okuyamadım lafa bak lafa Türkiyenin en büyük takımımıymış kimmiş demiş Beşiktaş jimnastik külübüymüş
ADALET SİZE YARAMADI. :))
Mustafa cengizin son demleri
@ahmetkly_2017 adam borcu yarı yarıya indirdi aşşa ney demleri birader. zaten bırakıyor ama dediklerinde son noktasına kadar haklı. ben burda saç baş yoluyorum adam orda kanseri yenmiş hala görevinde ne hallere düşüyordur! istatistiklere oynayacaklarsa 100 top sektirip sirkte de gösteri yapabilirler! Burası Galatasaray ve bu takımın bir başkanı var yok toplantı yapacaklarmış yok çıkmayacaklarmış. beğenmeyen fes etsin sözleşmesini defolsun gitsin!
Takım
O
Av
P
Geri Dön