SPOR

Galatasaray'da Torrent kuralları! Şimdi de Arda Turan'ın sözleşmesi feshediliyor

Fatih Terim ile yollarını ayıran Galatasaray'da göreve başlayan Domenec Torrent kimsenin gözünün yaşına bakmıyor... Muslera'nın sözleşmesinin fesih edilmesini isteyen İspanyol teknik adam şimdi de Arda Turan'ın biletini kesti. Kaptan Arda Turan'ın kilolarından rahatsız olduğunu ifade eden Torrent, Başkan Burak Elmas ile görüşüp Arda'yı takımda istemediğini ifade etti.

Galatasaray'da Torrent kuralları! Şimdi de Arda Turan'ın sözleşmesi feshediliyor

Galatasaray'da Fatih Terim'in gidişi birçok şeyi değiştirdi. Yerine gelen Domenec Torrent tüm kozlarını oynuyor... Muslera ile ilgili ayrılık kararı alan tecrübeli çalıştırıcı takımın kaptanlarından Arda Turan'ın da biletini kesti.

BURAK ELMAS, 'KAPTAN TAKIMDA KALACAK' DEMİŞTİ AMA...

thumbs_b_c_39dd5629dada00fd45033cbc8a055256

Galatasaray'da Fatih Terim'in ayrılığı sonrası basın toplantısı düzenleyen Burak Elmas, "Arda Turan bu takımın kaptanı ve takımda kalmaya devam edecek" dese de Domenec Torrent'in fikri çok farklı.

SÖZLEŞMESİ FESHEDİLECEK

657hgj

Takvim'in haberine göre; Elmas, Terim'e takım içinde en yakın isim olan Arda'nın Florya'daki varlığından rahatsız. Terim'le yolların ayrılması fikrine şiddetle karşı çıkan tecrübeli yıldızın bu tutumunun takımı olumsuz etkileyebileceği düşünülüyor. Bu nedenle Elmas'ın Arda'nın sözleşmesini feshetmek için düğmeye basacağı öğrenildi.

Takım
O
Av
P
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler