SPOR

G.Saray'dan Gümüşdağ'a olay yanıt!

Galatasaray, Abdurrahim Albayrak'ın VAR hakkındaki açıklamalara yanıt veren Medipol Başakşehir Başkanı Göksel Gümüşdağ hakkında bir açıklama yaptı. Sarı-kırmızılıların internet sitesinden yapılan açıklamada "Her durumdan kendine vazife çıkaran şahıs hakkında" başlığı kullanıldı.

G.Saray'dan Gümüşdağ'a olay yanıt!

Galatasaray Kulübü, İstanbul Başakşehir Futbol Kulübü Başkanı Göksel Gümüşdağ'a Video Yardımcı Hakem (VAR) konusundaki açıklamalarından dolayı tepki gösterdi.

Sarı-kırmızılı kulübün internet sitesinde, "Her durumdan kendine vazife çıkaran şahıs hakkında." başlığıyla, isim verilmeden yapılan açıklamada, şu görüşlere yer verildi:

"İkinci başkanımızın, VAR kayıtlarının kamuoyuna açıklanması gerektiğine dair sözleri üzerine, bir futbol kulübü başkanı talihsiz beyanatlarda bulunmuştur. Hiçbir kulüp ve kişi hedef alınmamasına karşın, bu açıklamaları üzerine alan bu zat, federasyon adına konuşma yetkisini nereden bulmuştur ve hangi sıfatla VAR kayıtlarının açıklanamayacağını söylemiştir, merak etmekteyiz. Her durumdan kendine vazife çıkaran, kendisini Türk futbolunun tepe yöneticisi gibi gören, bugüne kadar takındığı tavırlar ve kullandığı ifadelerle Türk futbol ailesini, yayıncı kuruluşu bile yönlendirmeye çalışan bu kişinin sözlerini şiddetle kınıyoruz."

Göksel Gümüşdağ, Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Beylerbeyi Tesisleri'nin açılışında basın mensuplarına yaptığı açıklamada, "VAR kayıtları IFAB kuralları gereğince paylaşılamaz." ifadelerini kullanmıştı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 55 yorum
Bir Fenerbahçeli olarak, tebrik ediyorum. İyice palazlandi bu hadsizler... Arkasina bir güç almis, asirlik kulupleri haksiz yere sucluyor. Fenerbahçe Kulübünü, Ebedi dostumuz Galatasaray Kulübüne destek olmaya çağırıyorum...
@uygarozcan1 ebedi dost dediğin fetö ile kol kola FB ye kumpas kuran,arıboğan,köksal,helvacı gibileri kumpas ödülü olarak kulube müdür yapan,semih in bal gibi golünü çakır tetikçisine iptal ettirip şampiyonluğumuzu kapan cinconlarımı kastediyorsun? ha başakşehir ha cincon ikiside sırtlarını spor dışı güçlere dayamış iğrenç mücadele sergiliyorlar yesinler birbirlerini.pisliklerini bize bulaştırmasınlar.
kayumsaray şampiyonluk gitti gidiyor hâlâ VAR 'IN peşine düşmüşler
kaynakları kesilecek ya onun sıkıntısındandır ellammmm
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler