SPOR

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Galatasaray’ın pozisyonu penaltı mı? Top İbrahim Öztürk'ün eline mi dokundu?

Süper Lig'de 3 maçtır mağlup olan Galatasaray, 15. hafta maçında Altay'ı konuk etti. Sarı kırmızılı takım evinde kazanıp kötü gidişata bir son vermeyi amaçlıyordu. Maçın ilk yarısında yaşanan pozisyonun penaltı olup olmadığı merak ediliyor. Peki Galatasaray’ın pozisyonu penaltı mı? İşte merak edilenler...

Galatasaray’ın pozisyonu penaltı mı? Top İbrahim Öztürk'ün eline mi dokundu?

Süper Lig'in 15. hafta maçında 4 Aralık gününde Galatasaray, Altay'ı konuk etti. Sarı kırmızılı takım tüm gücüyle kazanmak için uğraşırken, ilk yarıdaki pozisyonun penaltı olup olmadığı araştırılmaya başlandı. Söz konusu pozisyon tartışma konusu oldu. Peki Galatasaray’ın pozisyonu penaltı mı?

GALATASARAY'IN POZİSYONU PENALTI MI?

Bugün 4 Aralık Cumartesi gününde Galatasaray, Altay'ı konuk etti. Nef Stadyumu'nda oynanan ve Cüneyt Çakır yönetiminde olan maç 19.00'da başladı. İlk yarıda maç esnasında oluşan pozisyon sosyal medyada ve futbolseverler arasında tartışma konusu haline geldi.

Topun Altay oyuncusu İbrahim Öztürk'ün eline dokunduğu konuşulurken, pozisyon için 'penaltı yok' denildi. Futbolseverler penaltı olduğunu söyleyerek sosyal medyada çeşitli yorumlarda bulundu.

İşte o yorumlardan bazıları...

xsdcfgdcfg

sdfsdcpenalti


Euro 2024 Canlı Skor


Takım
O
Av
P

En Çok Aranan Haberler