SPOR

Galatasaray'ın yıldız oyuncusu Selçuk İnan'dan maaş açıklaması

Galatasaray'ın kaptanı Selçuk İnan, Instagram hesabından yaptığı paylaşımla; maaş konusunda fedakarlık yapmaya hazır olduğunu söyledi.

Galatasaray'ın yıldız oyuncusu Selçuk İnan'dan maaş açıklaması

Galatasaray'da uzun yıllar kaptanlık yapan ve halihazırda kaptanlık görevini sürdüren Selçuk İnan'dan anlamlı bir hareket geldi. Yıldız oyuncu Instagram hesabından yaptığı paylaşımla, koronavirüs salgınından ötürü maaşında fedakarlık yapmaya hazır olduğunu söyledi.

İŞTE O PAYLAŞIM

Selçuk İnan, "Bu sürecin yarattığı sıkıntılar, kulüpleri ve bütün futbol paydaşlarını önemli ölçüde etkiledi. Geçmişte olduğu gibi, kaptanlığını yapmaktan onur duyduğum Türkiye'nin en büyük camiası Galatasaray'ımız için bugün de her fedakarlığı yapmaya hazırım. Futbolcu kardeşlerimin de bu konuda gerekli hassasiyeti göstereceğinden kuşkum yok. Sayın Başkanımız ve Yönetim Kurulumuzun takdir edeceği her türlü fedakarlık ve feragati yapmaya hazır olduğumu kamuoyunun ve büyük Galatasaray taraftarının bilgisine sunmak istiyorum. Biz üzüntülerde ve sıkıntılarda ortaklaşabilen bir milletiz. Bu salgını da mücadele ederek, dayanışma ruhuyla yeneceğiz. Hayatını kaybeden yurttaşlarımıza Allah'tan rahmet, acılı ailelerine sabır diliyorum. Tedavisi devam eden bütün yurttaşlarımıza acil şifalar diliyorum." ifadelerini kullandı.

Adsız

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 3 yorum
aman cok lazimsin zaten son senen neyin pesindesin
Eyvallah Kaptan
İyi-Doğru-Güzel ve Karakterli... bu kelimelerin anlamını bilenler veya sonradan çözüp,öğrenerek bu ilkelere uygun hayat sürdürenler için HEP BİRDİR. Onlar paylaşarak kaybedermiş gibi görünürler bazen;-) ama aslında teraziyi elinde tutan mutlak gerçek,herşeyi bilmekte-görmekte ve duymaktadır.Karakter ise;göreceli bir kavram olmasa da,kolay ulaşılamaz!tıpkı kapıdan girenlerle,orada kalmayı çok isteyenlerin arzusunun gerçeğe dönüşmesi gibi.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler