SPOR

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Galatasaray paraya para demeyecek! Zaniolo ve Yunus'un opsiyonları kullanırsa Sarı-Kırmızılılar'ın kasasına 1 milyar TL girecek

Galatasaray'ın yeni sezon öncesi takımdan satın alma opsiyonuyla kiralık olarak gönderdiği isimlerden Zaniolo ve Yunus Akgün'den büyük bir gelir beklerken, iki oyuncunun da gittikleri kulüplerde kalması durumunda Sarı-Kırmızılılar'ın kasasına güncel kurla yaklaşık 1 milyar TL girecek. İşte detaylar...

Nicolo Zaniolo

Nicolo Zaniolo

İTA İtalya
Yaş: 25 / Pozisyon Orta Saha
Oynadığı Takım: Aston Villa

Yeni sezon öncesi kadro yapılanması kapsamında Nicolo Zaniolo ve Yunus Akgün'ü kiralık olarak gönderen Sarı-Kırmızılılar'da bu oyunculara dair yeni gelişmeler yaşanıyor.

İtalyan oyuncu Zaniolo'yu İngiliz ekibi 2.5 milyon euroluk şarta bağlı zorunlu satın alma opsiyonuyla Aston Villa'ya, Yunus Akgün'ü ise 9 milyon euroluk yine şarta bağlı zorunlu satın alma opsiyonuyla Leicester City'e gönderen Sarı-Kırmızılılar'a iki isimden haber var.

1 MİLYAR TL'LİK GELİR

image_1200x_64cbe4c2df716

Sabah'ın haberine göre henüz yeni takımlarında gol sevinci yaşayamayan iki oyuncunun Sarı-Kırmızılılara dönme ihtimali bulunurken, iki ismin de opsiyonlarının kullanılması durumunda Sarı-Kırmızılılar güncel kurla yaklaşık 1 milyar TL'lik bir gelirin sahibi olacak.

ZANIOLO GOLLE TANIŞAMADI

00986dfec79f4df48d7a43ea9d4d482d

Nicolo Zaniolo, Aston Villa ile tüm kulvarlarda 16 maça çıktı ve skor katkısı veremedi. Yunus Akgün ise çıktığı toplam 11 maçta 2 asistlik istatistik yakaladı.

Canlı Skor


Takım
O
Av
P

En Çok Aranan Haberler