SPOR

CANLI

Galatasaray, Şener Özbayraklı ve Oğulcan Çağlayan'ın durumunu açıkladı!

Galatasaray, Şener Özbayraklı ve Oğulcan Çağlayan'ın durumunu açıkladı!

Galatasaray, Süper Lig’in 20. haftasında Denizlispor ile oynayacağı maçın hazırlıklarına bugün yaptığı antrenmanla başladı. Şener Özbayraklı’da hafif-orta derece zorlanma (minimal kısmi yırtık ve kanama), Oğulcan Çağlayan’da ise sağ üst arka adale grubunda orta düzeyde zorlanma (kısmi yırtık ve kanama) tespit edildi.

Florya Metin Oktay Tesisleri’ndeki antrenmanda dün akşam Beşiktaş ile oynanan lig müsabakasında tam süre alan oyuncular yenilenme çalışması yaptı.

Diğer oyuncular ise salonda kuvvet çalışması ile dayanıklılığa yönelik oyun gerçekleştirdi.

Emre Taşdemir, tedavisinin ardından takımdan ayrı sahada kendisi için hazırlanan özel program dâhilinde çalıştı.

Beşiktaş maçında sol üst arka adale grubunda ağrı hisseden Şener Özbayraklı’nın karşılaşma sonrası yapılan MR tetkiklerinin ardından hafif-orta derece zorlanma (minimal kısmi yırtık ve kanama), Oğulcan Çağlayan’ın ise sağ üst arka adale grubunda orta düzeyde zorlanma (kısmi yırtık ve kanama) tespit edilmiş, her iki oyuncumuzun da tedavisine başlanmıştır.

Galatasaray, Denizlispor maçı öncesindeki son antrenmanını yarın saat 13.00’te Florya Metin Oktay Tesisleri’nde gerçekleştirecek.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 5 yorum
Liyundamanında ayağı kırıldı mı 2 maçtır onun Yüzünden yeniliyor. Cakneninde kırılır inş. Batuhan kör alın da gözünüz forvet görsün
ALLAH ACİL ŞİFALAR VERSİN İNŞALLAH 7 ŞUBATA YETİSSİNLER
zaten bir faydası yok.yinede geçmiş olsun
Takım
O
Av
P
Geri Dön