SPOR

Galatasaray'da büyük operasyon! Tam 19 futbolcu...

Galatasaray'da gelecek sezon için takım şekillenmeye başladı. Sarı-kırmızılı yönetimin 2016-2017 sezonu için büyük çaplı değişiklik yapması bekleniyor.

Lucas Ontivero (Montreal FC): Galatasaray'da bekleneni veremeyen Ontivero Montreal FC kulübünde kiralık forma giyiyor. Sarı-kırmızılı ekibe transferini sağlayan Drogba'ydı. Kanada’da sezon halen devam ediyor.

Umut Gündoğan / Şanlıurfaspor (Ocak’ta geri döndü): 2016 Ocak’da PTT 1.Lig’de mücadele eden Şanlıurfaspor Kulübü sezon sonuna kadar kiraladığı oyuncunun bonservisini feshetmişti. Galatasaray kadrosunda kesinlikle düşünülmüyor.

Sercan Yıldırım (Bursaspor): Bursaspor Kulübü 700 bin euroluk satın alma opsiyonunu kullanmadı. Sercan için Galatasaray’a 250 bin Euro teklif etti. Galatasaray kabul etmedi. Teklif yükselmezse kamp kadrosuna alınacak.

Alex Telles (Inter): Brezilyalı sol bekin Inter’deki performansı beğenilmedi. Ancak potansiyeli olan bir futbolcu olarak görülen Telles, iyi bir teklif gelmezse kadroda yer alacak.

Bruma (Real Sociedad): İspanyol kulübü Bruma için satın alma opsiyonunu kullanmadı. Galatasaray da mevcut kadroda kanat oyuncusu eksikliği olduğu için Bruma’yı önümüzdeki sezon kadroda tutacak.

Oğuzhan Kayar (Şanlıurfaspor): Geçtiğimiz sezonu PTT 1.Lig’de geçirdi. Tecrübe kazanması adına 1 yıl daha başka kulübe kiralanacak.

Dzemaili (Genoa): Kiralanan futbolcular arasında performansı en çok beğenilen futbolcu. Önümüzdeki sezon Galatasaray kadrosunda yer alacak.

Salih Dursun (Trabzonspor): 2 yıllığına Trabzonspor’a kiralanan futbolcunun kontratı bitti. Galatasaray’a geri dönecek. Ancak Galatasaray da Salih’e sıcak bakmıyor. Fakat son kararı yeni teknik adam verecek.

Alperen Uysal (Gaziantepspor): Galatasaray’ın İsviçre’deki sezon başı kampına katılacak. 3.kaleci olarak şans verilmesi bekleniyor.

Can Coşkun (Giresunspor): Tecrübe kazanması adına 1 yıl daha kiralanacak.

Berk İsmail Ünsal (Giresunspor): Tecrübe kazanması adına 1 yıl daha kiralanacak.

Furkan Özçal (Kayserispor): İsviçre’deki kamp kadrosuna yer alacak ve kendisine şans verilmesi, performansının görülmesi planlanıyor.

Birhan Vatansever (Bergamaspor): Tecrübe kazanması adına 1 yıl daha kiralanacak.

Yavuzhan Keleşoğlu (Şanlıurfaspor): Tecrübe kazanması adına 1 yıl daha kiralanacak.

Endoğan Adili (Will): Galatasaray kadrosunda şu anda düşünülmüyor.

Tarık Çamdal: Galatasaray ne pahasına olursa olsun bu sezon hayal kırıklığı yaratan futbolcusu ile yollarını ayıracak.

Jose Rodriguez: Kadroda kesin olarak düşünülmüyor. İspanya’da La Liga ekiplerinden birine kiralanacak. Deportivo, Granada kendisini isteyen kulüpler arasında...

Ryan Donk: Galatasaray yönetimi yolları ayırmak istiyor. Menajerinden kulüp bulması istendi. Ciddi bir tekli yok. İsviçre kampına götürülecek sonra durumu netleşecek.

Eray İşcan: Yıllardır Galatasaray kadrosunda yer alan ancak yeterli gelişimi göstermediği düşünülen Eray İşcan ile de yollar ayrılacak.

Takım
O
Av
P
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler