SPOR

CANLI

Galatasaray'dan ultrAslan'a sert tepki!

Galatasaray Kulübü, taraftar grubu ultrAslan'a sert tepkide bulundu.

Galatasaray'dan ultrAslan'a sert tepki!

Galatasaray taraftar grubu ultrAslan'ın önceki gün antrenmana giderek futbolculara uyarılarda bulunması camiada geniş yankı buldu.

Sarı-kırmızılı camiada konuyla ilgili yapılan değerlendirmelerde "Bu büyük laçkalıktır. Ziyaret esnasında kulüp yönetimi ve idarecileri temsilen kimsenin bulunmaması ise bu rezalettir. Oyuncular kendi hallerine bırakılmış. Bundan sonra gelen herhangi bir grup ellerini kollarını sallayarak tesislerden içeri girebilecek midir? Başka taraftar gruplarına kötü örnek olunmadı mı? Taraftara niye o zaman kapatıyorlar idmanları? Futbolcu böylece yarın bir gün taraftarın kendisini sokak ortasında bir yerde de çevirebileceğini düşünür" yorumlarını yaptılar.

Bu arada taraftarın tesislere alınması konusunda iznin Başkan Ünal Aysal tarafından bizzat verildiği belirlendi. Ancak sarı-kırmızılıların 3-5 temsilci beklerken yaklaşık 80 kişilik bir grubun tesislere girmesinin çalışanlar tarafından da yadırgandığı, oyuncuların ise bu durumdan bir hayli rahatsız oldukları ifade edildi.

Diğer taraftan söylenenlerin yabancılara tercüme edildiği belirtildi. Tesis çalışanları "Biz çiçek ve baklava getireceklerini bekliyorduk ama öyle olmadı" dedi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 32 yorum
YİYİN 1 1 İNİZİ fRANSIZTOHUMUSRAYLILAR
haklısın RUM evladı
fransız tohumu sensin galatasaray tarihini okursan iyi anlarsın çanakkaleye gönderilen liselilerin hiç biri dönmemiştir. gs tarihinde MUSTAFA KEMAL ATATÜR'2 suikastten yargılanan külüp başkanı yoktur hakan.o kubilay adınıda değiştir.o güzel kişinin adını lekeleme
Lafını bilde konuş, sanal ortamda atıp tutmak mkolay. Çık er meydanına görelim endamını.
Türkiyenin en onursuz taraftar grubu lütfen bütün galatasaraylılar üstüne alınmasın ama gerçektende ultrAslan kadar yalaka bir grup yok.
gerçekten mi? acaba nasıl vardın bu kanıya ? Ultras mantıgını yaşatan ender taraftar gruplarındanız da ondan dedim
yiyin birbirinizi..babazula buralarada yorum yaz biraz :D
Takım
O
Av
P
Geri Dön