SPOR

CANLI

Galatasaraylı eski yöneticiden Fenerbahçe'ye gönderme

Sosyal medyayı etkisi alan 20'li yaşlar akımına Galatasaray'ın eski yöneticisi Haldun Üstünel de Fenerbahçe fotoğrafıyla katıldı. 3 yıldızlı 2 tane Fenerbahçe logosunu yan yana koyan Üstünel'in bu paylaşımı sarı-lacivertli taraftarları kızdırdı.

Galatasaraylı eski yöneticiden Fenerbahçe'ye gönderme

Galatasaray'da görev yaptığı süre boyunca dünyaca ünlü yıldızlara sarı-kırmızılı formayı giydirerek 'Transfer sihirbazı' lakabını alan eski yönetici Haldun Üstünel, Fenerbahçe paylaşımıyla sosyal medyayı salladı.

20'li yaşlar akımına Fenerbahçe'nin 3 yıldızlı logolarının fotoğrafıyla katılan Haldun Üstünel'e sarı-lacivertli taraftarlar tepki gösterdi. Bu paylaşımı gören Galatasaray taraftarları beğeni yağmuruna tuttu.

ARDA TURAN BEĞENDİ

Ayrıca Üstünel'in yaptığı paylaşımı Galatasaray kaptanı Arda Turan'ın da beğenmesi dikkat çekti.

882

4993


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 28 yorum
fenerbahce olmasa bunlar ne yapacak hayatları fenerbahce yazık garipler
bunların hayatları bitmiş ya futbol gezegeninde işte böyle gündeme gelmeye çalışıyorlar o yüzden gülesim geliyor Fenerbahçeli olarak ikisinide acıyorum.
ben eziğim diye insan nasıl kendini ifşa eder. Anlatmaya gerek yok görüyorsunuz.
yav he he kendi taraftarinada ezik diyormusun
@duygusuz_2005 metobet sizin bir renginiz yok, fenere karşı bukelemun gibisiniz. bursalı olursunuz trabzonlu olursunuz, sivaslı olursunuz, beşiktaşlı bile olursunuz. eziklikten başka nedir bu
Takım
O
Av
P
Geri Dön