YURTHABER

Afyonkarahisar'da "Baba Çocuk Kampı" devam ediyor

Afyonkarahisar'da "Baba Çocuk Kampı" devam ediyor

AFYONKARAHİSAR (AA) - Afyonkarahisar'da Valilik, Belediye ve Anadolu Motor ve Doğa Sporları Kulübü iş birliğiyle Büyük Taarruz'un 100. yılı dolayısıyla düzenlenen "Baba Çocuk Kampı" sürüyor.

Afyon Motor Sporları Merkezi'ndeki Uluslararası Kamp Karavan Alanı'na "Baba Çocuk Kampı"na katılmak için çeşitli illerden gelen misafirler, sportif etkinlikler ve yarışmalara katıldı. Frigya'yı gezen baba ve çocuklar, keyifli vakit geçirdi.

Türkiye Motosiklet Federasyonu Asbaşkanı Mahmut Nedim Akülke, AA muhabirine, bugün çocuklar gibi kendilerinin de neşeli olduğunu söyledi.

Büyük Taarruz'un 100. yılında baba ve çocukları Afyonkarahisar'da ağırlamaktan mutluluk duyduklarını dile getiren Akülke, "Zaferin kazanıldığı topraklardayız. Çocuklarımızla yaptığımız kamp, güzel anlam taşıyor. Çocuklarımız doğada babalarıyla inanılmaz bir gün yaşıyor. İki gün boyunca çok keyifli zaman geçireceğiz. Kampa, ilgi çok güzel." diye konuştu.

Halil İbrahim Çavlan da oğlu ve yeğenleriyle kampa katıldığını, ortamın çok güzel olduğunu ve keyifli vakit geçirdiklerini ifade etti.

Etkinlik, gece kamp ateşinin yakılması ve sinema gösterisiyle devam edecek.

Afyonkarahisar'da "Baba Çocuk Kampı" devam ediyor

Afyonkarahisar'da "Baba Çocuk Kampı" devam ediyor

Anadolu Ajansı ve İHA tarafından yayınlanan yurt haberleri Mynet.com editörlerinin hiçbir müdahalesi olmadan, sözkonusu ajansların yayınladığı şekliyle mynet sayfalarında yer almaktadır. Yazım hatası, hatalı bilgi ve örtülü reklam yer alan haberlerin hukuki muhatabı, haberi servis eden ajanslardır. Haberle ilgili şikayetleriniz için bize ulaşabilirsiniz

Geri Dön

En Çok Aranan Haberler