SPOR

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Rosier'den kafa karıştıran hareket! Önce paylaştı sonra sildi

Galatasaray, Beşiktaş'ın geçen sezon kiraladığı ve bu sezon da kadrosuna katmak istediği Valentin Rosier için, Sporting Lizbon ile 4,5 milyon euro bonservis bedeli konusunda anlaşma sağladı. Sarı kırmızılılar, Rosier ve menajeri ile görüşmelere başlayacak. Bu gelişmenin hemen ardından Rosier resmi Twitter hesabından kendi transferi ile ilgili bir paylaşımda bulundu. Paylaştığı gönderyi kısa süre içinde silen Rosier kafalarda soru işareti bıraktı. İşte detaylar...

Sarı kırmızılılar, geçen sezon Beşiktaş'ın şampiyonluğunda pay sahiplerinden birisi olan sağ bek oyuncusu Valentin Rosier'i kadrosuna katmak için Sporting Lizbon ile anlaşma sağladı. Beşiktaş'ın Rosier transferi için pazarlık yaptığı Lizbon, Cim Bom'un teklifini kabul etti. Galatasaray yönetimi, Portekiz ekibiyle yaptığı görüşmeler sonucunda 4.5 milyon euroluk bonserviste el sıkıştılar.

ÖNCE PAYLAŞTI SONRA SİLDİ

dfh4

Bu gelişmenin hemen ardından Rosier resmi Twitter hesabından Galatasaray'a transferi ile ilgili, "Ben Beşiktaş'ın çocuğuyum" ifadelerini kullandığı bir paylaşım yaptı. Kısa süre içinde binlerce beğeni alan paylaşım sosyal medyada çok konuşuldu. Fakat Rosier'den kısa süre sonra flaş bir hamle geldi. Yıldız oyuncu paylaştığı gönderiyi Twitter hesabından kaldırdı. Yaptığı bu hareket kafalarda soru işareti bıraktı.


Canlı Skor

ROSİER AÇIKLAMIŞTI

Takım
O
Av
P

En Çok Aranan Haberler