MAGAZİN

Kurtlar Vadisi'nin 'Deli Hikmet'i nerede? Ünlü oyuncu Erdem Ergüney'i görenler şaşırdı

Fenomen dizi Kurtlar Vadisi’nin Deli Hikmet’i Erdem Ergüney, son haliyle merak ediliyor. Ergüney, 2007 – 2012 yılları arasında Necati Şaşmaz, Oktay Kaynarca ve Gürkan Uygun gibi isimlerin yer aldığı Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde Deli Hikmet karakteriyle dikkat çekmiştir. Tiyatro eğitimi için İngiltere’ye giden Erdem Ergüney, Türkiye’ye döndükten sonra çeşitli televizyon dizilerinde yer alsa da en büyük çıkışını Kurtlar Vadisi Pusu’daki Deli Hikmet rolüyle yakalamıştır.

Kurtlar Vadisi dizisindeki Deli Hikmet karakterinin ölümüyle diziden ayrılan Erdem Ergüney, son olarak 2014 yılında Beyaz Karanfil isimli dizide rol almıştır. Şimdilerde menajerlik yapan Ergüney’in bir menajerlik ajansı bulunuyor. Günümüzde başarılı olmuş birçok diziye oyuncu yönlendirmesi yapan Erdem Ergüney, artık oyunculuk kariyerinden çok menajerlik kariyeriyle gündemde yer almaktadır.

KURTLAR VADİSİ'NİN DELİ HİKMET'İ ŞİMDİ NE YAPIYOR?

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 3 yorum
bu suratsızın neresi ünlü be kurtlar badisinde az oynadı diye ünlü oldu gitti
Konservatuar mezunu adam. neyini beğenmedin gezgin ???
Kurtlar vadisinde ki rolünü hiç beğenmiyordum. Normal hayatta kendini çok önemseyen herşeyi bildiğini sanan tipler gibi bir karakteri canlandırıyordu ondan sevememiştim bir türlü

İlginizi Çekebilir

Geri Dön