MAGAZİN

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Mustafa Sandal ve Melis Sütşurup nişanlandı! Kıyafetiyle sosyal medyanın diline düştü

Ünlü şarkıcı Mustafa Sandal ile sevgilisi Melis Sütşurup nişanlandı. Aile arasında yapılan nişan töreninden en özel anları, Melis Sütşurup Instagram hesabından paylaştı. Mustafa Sandal ise nişan töreninde giydiği siyah tişörtle sosyal medyanın adeta diline düştü. Ünlü ismin bazı hayranları Sandal'ın nişan töreninde siyah tişört giymesini eleştirdi.

Ünlü şarkıcı Mustafa Sandal son olarak sosyal medyada paylaşılan nişan fotoğraflarıyla gündeme geldi. Ünlü şarkıcının sevgilisi Melis Sütşurup, nişanlandıkları anlara dair fotoğrafları Instagram hesabından "Şimdi o benim nişanlım ama ömür boyu sevgilim olacak" mesajıyla paylaştı. Çiftin fotoğraflarına çok sayıda yorum ve beğeni gelirken bazı kullanıcılar ise Mustafa Sandal'ın nişanda giydiği kıyafeti eleştirdi.

Ekran görüntüsü 2022-02-19 235949

"KIZ İSTEMEYE SİYAH TİŞÖRTLE GİTMİŞ"

Bir süredir birliktelik yaşadığı sevgilisi Melis Sütşurup ile evlilik kararı alan Sandal'ın nişanlanırken giydiği kıyafet sosyal medyada gündem oldu.

sandallll

Sosyal medya kullanıcıları "Kız istemeye siyah tişörtle gitmiş", "Mustafa Sandal geçerken uğramış gibi, tişört ne ya" şeklinde yorumlarıyla Sandal'ın siyah tişört ve siyah pantolonla nişanda yer almasını eleştirdi.

MUSTAFA SANDAL VE MELİS SÜTŞURUP NE ZAMAN EVLENİYOR?

2020'de ilişkilerine bir şans daha tanıyan popçu Mustafa Sandal ile Melis Sütşurup çifti mutlu birlikteliklerini evlilikle taçlandırma kararı almıştı. Sütşurup davetiyeyi sosyal medya hesabından paylaşarak sevenlerine müjdeli haberi duyurmuştu. Çiftin, 10-12 Haziran arasında iki gün sürecek bir düğün töreni planladığı görülmüştü. Takipçilerinden evlilik hazırlıklarına başlayan Sütşurup ile Sandal'a çok sayıda, "Mutluluklar..." mesajı yağmıştı.

Ekran görüntüsü 2022-02-20 003437

Youtube

İŞTE MUSTAFA SANDAL VE MELİS SÜTŞURUP'UN NİŞANINDAN KARELER

En Çok Aranan Haberler