MAGAZİN

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Psikolog Esra Ezmeci'ye gelen soru şaşkına çevirdi! "Günde 20 defa ilişki yaşıyorum ama bir türlü..."

Son olarak Fulya ile Umudun Olsun programından hatırlanan psikolog Esra Ezmeci, yakında kendi programıyla ekrana gelmeye başladı. Sosyal medya hesabından, takipçilerinden gelen soruları cevaplamaya devam eden Ezmeci, "Artık günde 20 defa ilişki yaşıyorum. Ama bir türlü tatmin olamıyorum. Çare nedir?" sorusuna verdiği cevapla gündem oldu.

Hafta içi her gün FOX TV'de yayınlanan Fulya ile Umudun Olsun programından ayrılmasıyla gündeme gelen psikolog Esra Ezmeci, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla adından söz ettirmeye devam ediyor.

Instagram hesabından takipçilerinden gelen soruları yanıtlayan Ezmeci, akıllara durgunluk veren itirafları da paylaşmayı ihmal etmiyor. En son dün akşam yaptığı soru-cevapta, "Annem Nijeryalı adamla babamı aldattı. Babam bilmiyor. Temizlikçi diye zenci adamı eve alıyor..." sorusu görenleri şaşkına çevirdi.

Ekran görüntüsü 2022-08-23 090659

"GEREKİRSE BABANIZA SÖYLEYECEĞİNİZİ BELİRTİN"

Ezmeci, gelen soruya, "Siz annenize bu durumdan çok rahatsız olduğunuzu ve bu durumun sonunda neler olabileceğini anlatın. Gerekirse, devam ederse babanıza söyleyeceğinizi belirtin." yanıtını verdi.

Ekran görüntüsü 2022-08-23 090906

"GÜNDE 20 DEFA İLİŞKİ YAŞIYORUM"

Gelen bir başka soru, "Artık günde 20 defa ilişki yaşıyorum. Ama bir türlü tatmin olamıyorum. Çare nedir?" oldu. Takipçileri şaşırtan soruya Ezmeci, "Bu cinsel bağımlılık olabilir. Bununla ilgili psikolojik destek alabilirsiniz. Bağlılığın en önemli tedavisi mahrumiyettir." yanıtını verdi.

Youtube

PSİKOLOG ESRA EZMECİ'YE GELEN SORULAR ŞAŞIRTTI

En Çok Aranan Haberler