SPOR

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Serdar Dursun'un yeni adresi şaşırttı! Adana Demirspor Başkanı Murat Sancak açıkladı

Beşiktaş'ın adeta Fenerbahçe'ye attığı transfer çalımının ayrıntılarını açıklayan Adana Demirspor Başkanı Murat Sancak flaş itiraflarda bulundu. Sarı-lacivertlilerin Tayyip Talha Sonuç transferi için Serdar Dursun'u takasta önerdiğini söyleyen Murat Sancak, Serdar'ın yurt dışında oynamak istediği için gelen teklifi reddettiğini ifade etti.

Serdar Dursun

Serdar Dursun

TR Türkiye
Yaş: 33 / Pozisyon Forvet

Adana Demirspor Başkanı Murat Sancak, Beşiktaş'a transfer olan Tayyip Talha Sanuç transferinde yaşanan gelişmeleri açıkladı. Fenerbahçe'nin de ilgilendiği Tayyip Talha transferinde Serdar Dursun'un takas olarak Adana Demirspor'a gitmeyi kabul etmemesinden dolayı genç oyuncu Beşiktaş'a transfer oldu.

SERDAR DURSUN'UN YENİ ROTASI YURT DIŞI

61e7c49866a97c2ef66e4e62

Serdar Dursun'un yurt dışına gitmeyi istediğini söyleyen Sancak, "Serdar Dursun, Adana'ya gelmek istemediğini bize söyledi. Serdar Dursun kabul etseydi bu transfer olacaktı. Fenerbahçeli yöneticiler bu transferi çok istedi, Allah var. Fenerbahçeli yöneticiler Serdar Dursun ile görüştü. Benim yöneticilerim, Montella Serdar Dursun ile görüştü. Yurt dışını beklediğini söyledi. Bir şey diyemedik." ifadelerini kullandı.


Euro 2024 Canlı Skor

SERDAR DURSUN FOTOĞRAFLARI

Takım
O
Av
P

En Çok Aranan Haberler