SPOR

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

SON DAKİKA: PSG'de büyük kriz, yönetime Neymar resti! 'Gönderin yoksa...'

Son dakika... Paris Saint Germain'de Neymar krizi büyüyor. Yıldız oyuncu Kylian Mbappe, Neymar'ın disiplinsiz tavırları sonrası yönetime tepki gösterirken, Brezilyalı yıldızın takımdan gönderilmesini istediğini bildirdi. Yaşanan bu durum birçok haber kaynağına bomba gibi düştü. İşte detaylar...

Neymar

Neymar

BRE Brezilya
Yaş: 32 / Pozisyon Forvet

Fransız devi Paris Saint-Germain'de Mbappe-Neymar gerginliği sürüyor. Mbappe'nin disiplinsiz davranışları nedeniyle Neymar'ı takımda istemediği öne sürülürken, İspanyol basınında konuyla alakalı flaş bir ortaya atıldı.

Mynet-DIŞ HABERLER

NEYMAR GİTMEZSE...

626

İspanyol haber kaynaklarından El Pais'e göre 23 yaşındaki oyuncu Mbappe, PSG yönetimi ile yaptığı görüşmede, Neymar'ın gitmesi durumunda sözleşmesini yerine getireceğini ve kulüpte kalacağını söyledi. Haberde, Fransız oyuncunun, 'titizliğe dayalı bir yönetim modeli' istediğini ve Neymar'ın gösterdiği disiplin eksikliğinden memnun olmadığı yazıldı.

GÖNDERMEK İSTEDİLER...

6352266579da3e1e404e7ab0

Bir başka haber kaynağı Sport'a göre ise PSG başkanı Nasser Al-Khelaifi, Mbappe'nin hoşnutsuzluğunu gidermek için bir şeyler yapması gerektiğini gördü ve bu nedenle yaz aylarında Neymar için potansiyel bir talip bulmaya çalıştı. Bununla birlikte, tek seçenek Newcastle United'dı ve Neymar, St James'Park'a gitmekle hiç ilgilenmedi.

TAKIM MBAPPE'YE KARŞI!

0e526a6ce8664658b0617b999ba4e627

Mbappe ve Neymar arasındaki gerilim son zamanlar yükselirken, geçtiğimiz haftalarda ünlü basın organı L'Equipe, takımda Mbappe'ye karşı hoşnutsuzluğun artmaya devam ettiğini iddia etmişti. Takım arkadaşlarının birçoğunun, Fransız yıldızın her hafta değişmeye devam eden tutumundan memnun olmadığı ve Mbappe'nin takım içinde giderek daha fazla memnuniyetsizlik yarattığı iddia edildi.

Screenshot_2

MBAPPE - NEYMAR FOTOĞRAFLARI

Takım
O
Av
P

En Çok Aranan Haberler