SPOR

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Süper Kupa'nın Şanlıurfa'da oynanacağının açıklanması sonrası Ahmet Çakar'ın skandal paylaşım! Kısa süre sonra sildi, tepkiler çığ gibi

Suudi Arabistan'da oynanması planlanan ancak Arapların çirkin tutumları sonrası iptal edilen Süper Kupa mücadelesinin Şanlıurfa'da oynanacağının açıklanması sonrası Ahmet Çakar sosyal medya hesabından konuyla ilgili bir paylaşımda bulunurken gelen tepkiler sonrası bu paylaşımını sildi. İşte detaylar...

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF); Fenerbahçe ile Galatasaray arasında oynanacak Süper Kupa maçının yeri ve tarihini açıkladı. Yapılan açıklamada Süper Kupa finalinin 7 Nisan Pazar günü saat 21.00'de Şanlıurfa 11 Nisan Stadı'nda oynanacağı duyuruldu.

29 Aralık 2023 tarihinde Suudi Arabistan'da oynanması planlanan ancak Araplar'ın Atatürk'e yönelik çirkin tutumu nedeniyle iptal edilen maç sonrası Galatasaray ile Fenerbahçe ortak karar alarak sahaya çıkmamış, takımlar İstanbul'a dönmüştü.

Türkiye Futbol Federasyonu'nun; Süper Kupa maçının yeni yerini Şanlıurfa olarak belirlemesi konuşulurken ünlü spor yorumcusu Ahmet Çakar'ın tepkisi olay oldu.

Canlı Skor

Takım
O
Av
P

En Çok Aranan Haberler