SPOR

Gary Medel, güvenli olmadığı için tanıtım filminde oynamayı reddetti

Beşiktaş'ın Inter'den transfer ettiği Gary Medel, kulüp için çekilen bir reklam videosunda oynamayı güvenlik gerekçesiyle reddetti. 'Haydi eyvallah' diyerek seti terke eden Gary Medel'in görüntüsü şaşkınlık yarattı. Konu ile alakalı olarak Beşiktaş Kulübü'nden herhangi bir açıklama yapılmadı.

Beşiktaş'ın Şilili futbolcusu Gary Medel, 21 Ağustos Pazartesi günü geç saatlerde bilinmeyen bir olaya tepki gösterdiği bir tweet attı. Tweet'in ne için atıldığı ilk anda anlaşılamadı. Olayın neden kaynaklandığı sonradan ortaya çıktı.

El Filtrador adlı bir web sitesi Medel'in neden sinirlendiğini gösteren bir video yayınladı. Beşiktaş için Medel'in yer alacağı bir tanıtım/reklam filmi çekimi yapılmak istendiği öğrenildi.

Beşiktaş'ın Inter'den transfer ettiği Gary Medel, kulüp için çekilen bu videoda oynamayı güvenlik gerekçesiyle reddetti. Pitbull lakaplı Şilili oyuncu videoda prodüktörlerle konuşurken görülüyor.

'Köpüklerin içine düşeceksin'

Konuşmaların ardından Gary Medel sinirli bir şekilde setten ayrılırken, setten 'hayda' sesleri geliyor. Videoda koordinatörlük yapan kişi Medel'e 'Karar verdiğinde atla, buraya, köpüklerin içine düşeceksin' derken görülüyor. Buna tepki gösteren Medel'in, 'Buradan buraya mı, deli misin, bu hiç güvenli değil' dediği dikkat çekiyor.

Koordinatörün çabalarına rağmen ikna olmayan Medel 'Önce sen yap, sonra ben yaparım. Bence bu hiç güvenli değil. Türkiye'ye yeni transfer oldum. Antrenman yapmak ve oynamak zorundayım. Bu yüzden buradan atlayamam. Önce bunu düzeltin, sonra beni arayın, tamam mı? Şimdi gidiyorum ben, güle güle' diyerek setten ayrılıyor.

Twitter'dan bir mesaj yayınlayan Medel, güvenli bulmadığı için setten ayrıldığını belirterek 'Asla güvenliğimi tehlikeye atmam. Anlamıyorlarsa bu benim problemim değil' diye yazdı.

Bu görüntülerin yayınlanmasının ardından bazıları bunun reklam şirketinin yaptığı bir viral olduğunu öne sürdü.

(CNN Türk)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 16 yorum
anlaşılan kargalar futbolcu değil artist getirmişler
bu takımda nihayet tiner çekmemiş biri çıktı vuhhahahaha
%100 Adam Haklı.. Dağılın Beyler..
sen sahada kıvır daha güzel olur a bee...
adamı sakatlama çabasında olan ajanlar var klupte
aferin sana.. doğrusunu yapmışsın.. sen köle değilsin.. çok meraklıysa beleşçi fiko gelip takla atsın orada..
@serhan_demir_1975 Ticari Zekanın adı ne zaman beleşçi oldu ? Asıl senin baban Beleşçi .... Anneni kandırmış...
@kaanbar senin baban daha beleşçi, zananı kandırmış, sen ne anlarsın ticari zekadan.. 143 zafermisin yoksa sen..
Forhappys'i ifşa ediyorum arkadaşlar... Zamaninda Kiz arkadaşımdı kendisi asıl adı Zerrin'dir.Babası Zerrin Egeliler'i çok sevdiği için kızına onun ismini koymuş.Neyse birlikte olduğumuz zamanlarda ona zorla(anladın sen onu) en büyük Beşiktaş tezahüratını yaptırırdım.Ayrildigimizdan beri hem benden hem beşiktaştan nefret ediyor.işte Zerrin'in yani forhappys'in hikayesi bu arkadaşlar.
@forhapys Lan dingil. Beşiktaş ın B sini büyük yaz. Zorla (Anladın sen onu) yazdırırım bak...
@forhapys ben diyorum bana kimse inanmıyorr)))
Adam Haklı Beyler... Dağılın...
kış günü ankarada da maça çıkmaz bu
Haklı adam !
renkliler dağılın! çapsız ayarsızlar. başınızı kumdan çıkartmayın utanmaz arsızlar.
adam dibine kadar haklı o adam sette çalışanların hepsi öbür boyu kazandıkları para kadar yılda kazanıyor kendini riske atarmı helal olsun bu arada karga yazan beyinsizler takımı zorunuza gitmesin olum bu senede kanırta kanırta şamp alışın artık ezikler
Diğer Haberler