SPOR

Gaziantep FK Teknik Direktörü Sumudica, etik kuruluna sevk edildi

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF), Gaziantep FK Teknik Direktörü Marius Sumudica'nın etik kuruluna sevk edildiğini açıkladı.

Gaziantep FK Teknik Direktörü Sumudica, etik kuruluna sevk edildi

TFF'nin internet sitesinden yapılan açıklamada, "Gaziantep Futbol Kulübünün teknik sorumlusu Marius Ninel Sumudica'nın, 29 Ekim tarihinde medyada yer alan açıklamaları nedeniyle TFF Hukuk Müşavirliğince başlatılan soruşturma tamamlanmış olup, Marius Ninel Sumudica'nın, Etik Kurulu Talimatı'nın "Genel Yükümlülük" ve "Etik İlkelerine Aykırı Açıklamalardan Kaçınma" yükümlülüklerine aykırı davranışı nedeniyle Etik Kurulu Talimatı'nın 10. maddesi ve 12/d. maddesi uyarınca Etik Kurulu'na sevkine karar verilmiştir." denildi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 3 yorum
Bu adam provokatif biri çok çirkef biri yaptıkları her zaman yanına kar kalıyor bunun
@tolgacan_kaya_1982 yahu adam diyorki, bir futbolcuyu otakımına transfer ettririsen san komisyon veririz . diye beni aradılar ve ben kabul etmedim. bu kişiler şunlardır diyor sende provokatif diyorsun. dürüst olanlara öyle dersek sahtekarlara ne diyelim?? 1 ay önce adam açıkça söuledi ve delilleriyle. sen ne amaçla yazdın bu cümleleri. acaba sizlerinde bu transferde bir çıkarınızmı vardı diye sormazlarmı??
Showman.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler