MAGAZİN

Gelin adayı Hanife reklam için korse giyince dalga konusu oldu

Gelin adayı Hanife reklam için korse giyince dalga konusu oldu

Katıldığı evlilik programıyla ünlenen, ünlendikten sonra da başörtüsünü çıkarıp tepki çeken gelin adayı Hanife durmuyor. Reklam için korse giyen Hanife dalga konusu oldu.

Evlilik programına katıldıktan sonra ünlenen Hanife Gürdal paylaşımlarıyla zaman zaman dikkat çekiyor. Kısa süre önce evlenen ve ardından boşanma kararı alan sonra yine kocasıyla barışan Hanife sosyal medyada reklam yaparak para kazanıyor.

Gelin adayı Hanife son olarak eşofman takımının üstüne korse giyerek reklam yapınca dalga konusu oldu.

Ekran Alıntısı

Hanife paylaşımına "Korseyi tercih etme sebebim giyer giymez" beden ince göstermesi ve düzenli kullanımda kalıcı incelme sağlaması" yorumunu yaptı ama ona kimse inanmadı.

Takipçileri Hanife'nin paylaşımının altına "Ben anlamadım gitti sen çay reklamı yaptı vs korse reklamı yapıyor falan ama farklılık yok hala aynı kiloda duruyor nasıl sana güvenip alacağız", "En saçma pozlarından bir tanesi", "Korse ben nereye düştüm demiş" gibi yorumlarda bulundu.

Hanife'nin eşofmanın üstüne korse giymesi bazı takipçilerine ise komik geldi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 30 yorum
Yine söylüyorum inek en azından süt veriyor, eti var faydalı, bu ? Prim vermeyin artık allah aşkına kime ne faydası var bunun....
Bunun haberlerine yorum yapmak, beğeni veya kızmak işareti vermek bile onun revaşta kalması demek. Hiç etki tepki yapmassak bir daha kimse de haber yapmaz
Bunun ailesi yokmu ya bu ne rezilik kepazelik tipik kezban
acil tedavi edilip ahlak dersi verilmeli
Geri Dön