SPOR

Genç futbolcu dünyayı kandırdı!

19 yaşındaki Meksikalı Dionicio Farid Rodríguez, kendini Juventus'un futbolcusu gibi tanıtarak Arjantin ve Meksika basınını kandırmayı başardı. Juventus ekibinin uyarısıyla Meksika takımı Pumas, genç oyuncunun transferinden vazgeçti.

Genç futbolcu dünyayı kandırdı!

Meksikalı Dionicio Farid Rodríguez iki ülkenin basınını kandırarak kendini Juventuslu bir futbolcu gibi tanıttı. Gazetelerde boy boy haberleri yapılan, imza günleri düzenleyip röportajlar veren Rodriguez herkesi kandırmayı başardı.

UqyH4sZU

Gerçeğin ortaya çıkmasıyla 16 bin takipçiye sahip Instagram hesabını kapatıp ortalıktan kaybolan genç Meksikalı, olayların öncesinde herkesi kandırmak için müthiş bir plan hazırladı.

DpJwMzrW0AAjjZG

Juventus formasıyla çeşitli mekanlarda boy boy fotoğraf çektiren Rodriguez, bununla da yetinmeyip Juventus'un genç Portekizli futbolcusu Joao Serrao'nun fotoğraflarını photoshop'la değiştirerek kendi fotoğrafıymış gibi gösterdi. Ayrıca bir de montajlanmış video hazırladı.

zNOqEqnK

Dionicio Farid Rodriguez'in sahte kariyeri, Juventus tarafından fark edildi ve onu transfer etmek isteyen Pumas kulübü uyarıldı. Juventus'un yaptığı araştırma 19 yaşındaki Meksikalı'nın anlattığı ve gösterdiği her şeyin sahte olduğunu ortaya koydu. (CNN Türk)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 2 yorum
soy agacını iyi araştırın türk olabilir
helal olsun emek harcamış
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler