SPOR

Gomis kanser hastası çocukları hastanede ziyaret etti

Galatasaray'ın Fransız futbolcusu Bafetimbi Gomis, kanser hastası çocukları tedavi gördükleri hastanede ziyaret etti. Bahçelievler'deki Medical Park Hastanesinde gerçekleşen ziyarette tedavi gören çocuklarla bir araya gelen Gomis, basın mensuplarına açıklamada bulundu.

Gomis kanser hastası çocukları hastanede ziyaret etti

Çocukları ziyaret etmekten dolayı çok memnun olduğunu belirten Gomis, "Buraya Galatasaray'ın elçisi olarak geldim. Bunun, Galatasaray'ın değerlerine uygun olduğunu düşünüyorum. Galatasaray; dostluk, paylaşım ve yardımlaşma demek. Buraya ilk geldiğimde Türkler bana çok yardım etti. Ben de bu davranışa karşılık vermek istedim." ifadelerini kullandı.

Bir aile babası olarak çocukların ne kadar önemli olduğunu bildiğini aktaran 32 yaşındaki golcü oyuncu, "Evlatlarımla olduğum zamanın bir kısmını buradaki çocuklarla geçirmek ve onlara yardım etmek istedim. Bir çocuğun gözündeki gülüşün ne kadar önemli bir şey olduğunu biliyorum. Burada çocukların eksiklerini öğrenerek onlara yardımda bulunmak istiyorum." diye konuştu.

Gomis, basın mensuplarına yaptığı açıklamaların ardından çocuklarla pasta kesti. Deneyimli oyuncu, ardından getirdiği formaları imzalayarak çocuklara dağıttı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 5 yorum
Koyu Beşiktaş taraftariyim.Ama sen golcülügün,kişiliğin,savasciligin,profesyonelligin ile tam bir yildizsin.
manyak bir BEŞİKTAŞlı olarak söylüyorum bunu adamsın gomis helal olsun sana
Adamın dibisin sen ya.Sadece oyunculuğun değil,saha içinde ve dışında ki hal ve hareketlerinlede 1 numarasın.Galatasarayın unutulmazları arasına adını şimdiden yazdırdın bile!
Helal fenerbahçemede böyle oyuncular lazım.
FENERBAHÇE.. GOMİS... GİBİ FUTBOLCU ALMALI.. BAL SURATLI ARSLAN.. HELAL OLSUN.. GOMİS MAÇLARDA DA.. HİÇ ÇİRKEFLİĞE KAÇMIYOR.. HEP HAKEMLE İRTİBAT HALİNDE.. HAKEMİN KARARLARINA UYUYOR. ARKADAŞ BÖYLE FUTBOLCU GELSİN TÜRKİYEYE.. HOJJDONK DAN SONRA.. EN İYİSİ GALİBA..
Diğer Haberler