MAGAZİN

Gönül Dağı Ramazan eski hali ile görenleri hayrete düşürdü! "Sen neymişsin..."

Cihat Süvarioğlu, cumartesi akşamlarının reyting rekortmeni Gönül Dağı dizisinde Ramazan rolüne hayat veriyor. Eğlenceli bir kişili olan Ramazan, izleyiciler tarafından da oldukça seviliyor. Gönül Dağı dizisindeki rolüyle dikkatleri üzerine çeken Cihat Süvarioğlu'nun eski halini görenler gözlerine inanamadı.

Gönül Dağı Ramazan eski hali ile görenleri hayrete düşürdü! "Sen neymişsin..."

Oyunculuğuyla konuşulan Süvarioğlu'nun eski halini görenler tanıyamadı. Oldukça kilolu olan oyuncunun fotoğrafları sosyal medyada sıklıkla paylaşılıyor. Oldukça kilo verdiği gözlenen oyuncunun eski halini görenleri şaşkına uğrattı.

gonul-dagi-ramazan-eski-hali-1

Başarılı oyuncunun Gönül Dağı dizisinden önce de birçok film ve dizide rol aldığı ortaya çıktı. Başarılı oyuncu daha önce, Diğer Yarım, Ölene Kadar, Yüzleşme, Hakan: Muhafız ve Bartu Ben gibi dizilerde rol aldı.

untitled-2-b3XM_cover

Cihat Süvarioğlu, 2014'te başrollerinde Gonca Sarıyıldız, İpek Tuzcuoğlu, Orhan Kılıç, gibi oyuncuların yer aldığı 'Diğer Yarım' dizisinde 'İsmet' karakterine hayat verdi. Şimdilerde fit bir görünüme sahip olan Cihat Süvarioğlu'nun, Diğer Yarım dizisindeki kilolu hali görenleri oldukça şaşırttı.

ezgif.com-webp-to-jpg (98)

Şimdilerde TRT1'de yayınlanan Gönül Dağı dizisinde Ağıtçı Hüseyin'in oğlu Ramazan'ı canlandıran Süvarioğlu, dizinin izlenme sebeplerinden biri olarak görülüyor.

Geri Dön

En Çok Aranan Haberler