Gözaltına alınan Nihat Doğan'a sevgilisi sahip çıktı

Nihat Doğan, dün 11 ve 17 yaşında iki kız çocuğunu alıkoyma iddiasıyla gözaltına alındı. Nihat Doğan'a ilk destek sevgilisi Birsen Bekgöz'den geldi

Gözaltına alınan Nihat Doğan'a sevgilisi sahip çıktı

Türkücü Nihat Doğan 11 ve 17 yaşında iki kız çocuğunu alıkoyma iddiasıyla dün gözaltına alındı. Doğan ifadesinin ardından serbest bırakıldı.

Kızların ailesinin iddiasına göre, Nihat Doğan çocukları evine davet ederek harçlık vermeye çalıştı. Ailenin şikayeti üzerine polisle beraber aile Doğan'ın evine gitti ancak Nihat Doğan'a ulaşılamadı. Sonrasında kızlar ve ailesi Çocuk Şube Müdürlüğü'ne götürüldü.

SEVGİLİSİNDEN DESTEK!

Avukatı ise "Aslı astarı olmayan bir iddia bu normalde. Dosyaya tamamen vakıfım. Zaten dosya ile bizzat ben ilgilendim. Zaten aile şikayetçi bile değil, şikayetçi olduğunu iddia etse bile bir suç unsuru yok" açıklamasını yaptı.

Nihat Doğan'ın survivor'da tanışıp aşk yaşamaya başladığı Birsen Bekgöz, Instagram sayfasında paylaştığı mesajla sevgilisine sahip çıktı:

5b974a5bc03c0d19dc6bc592

"Dürüstlüğünü sevdim, korkusuz olmanı; evladımı evladın gibi görmeni sevdim. Yalansızsız dolansız, net oluşunu; adam gibi adam olmanı sevdim. Kuyunu kazmak isteyenler var ya, Allah’ın izniyle kendi kuyularına elbet düşeceklerdir. Bu dünya yalan dünya derler ya; merak etme var bunun ucunda öbür dünya. Dur bakalım hele sen bir adım ötede! Bir insanı indirmeye çalışmak o kadar kolay değil! Birde o kişi Nihat Doğan’sa o asla doğru kişi değil... "

Nihat Doğan ise sevgilisine "Hayatımda bunu bana düşündüren ilk kadınsın. Şu güzel sözlerin ve desteğinden sonra kurabileceğim tek cümle şu ki: Sen benim hayatımın kadınıymışsın" sözleriyle karşılık verdi.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 26 yorum
Ya bu teroristi ikide bir haber yapmayın
SÜBYANCILIK OLAYI SANIRIM .KARIDA NEVALE KESİLMESİN DİYE YALAKALIK YAPMIŞ .
Nidoyu bilmesek inanacağız ama tanıyoruz be Birsen...
cocuklara her turlu kotu ornek olarak gosterilip ibret alinmasini saglayacak bir zavallıdır nihat dogan.
yuhhhhhhhhh
Bu herifle sevgili olana zeka testi yaptırmak lazım.....
bu aşağılık hala türk milletinden ekmek yiyor
Nihat Doğanın dengesiz ve sapık olduğunu tüm dünya biliyor ama ne hikmetse emniyet güçleri bunu bilmiyor.
aman gözlerim yaşardı ne büyük bi sevgiymiş yahu nihat doğan terbiyesizi ne bilirmiş sevgiden aşktan işi gücü yalan üzerine kurulu.
aga öyle bir duruma geldikki artık sokakta gördüğümüz çocuklara tebessüm edemiyoruz. başını okşayıp adın ne senin evlat diyemiyoruz. yazılik bize bee
Bu adamı hiç sevmem.. Ama çamurun da bu kadarına da pes. Sırf haber için insanlar böyle linç edilmemeli. Bu Nihat Doğan bile olsa..
ateş olmayan yerden duman çıkmaz niho bi daha kine ayık ol yada yapma sapıkları asın be kardeşim
durup dururken ne harcligi bu eniştem beni niye öptü hikayesi
eğer ortada suç unsuru olsa derhal tutuklanırdı, serbest bırakıldığına göre demekki bi yanlış anlaşılma var hemen peşin hüküm vermeyin
Nihat aga evlen ozaman birsenle yine boş küfeden sallama
REKLAM PEŞINDE COCUKLARI ALET ETTI
Sen bence Nihat Doğanı iyi tanıyamamışsın.
Sözleri Nihat yazmış.. Sevgilisi değil..
nekadar ön yargılı faşist insanlarsınız
SAPKIN KÖPEKK..
ÇOCUK SAPIĞI....EMNİYET VE DEVLET NEREDE....
Aynen
Pabıcımın avıkatı kızlar evde bulunmasına rağmen suç unsuru yok demiş. Nihoş sörvayvır alışkanlığı ile evden kaybolmuş. Allahtan kızlar zorla eve girmiş diye şikayetçi olmamışlar. Sonuçta aknihat.
nihatla bi kadın nasıl sevgili olur dicem.....düşündümde para ve popülerlik peşinde koşan bir sürü insan var,neden olmasın.
cahil milletin kafasını meşgul edecek bir malzeme üretmişler yine.
Nihal i hiç sevmem
Diğer Haberler