Gözde Kansu bindiği takside nasıl dolandırıldı?

Gözde Kansu, nasıl dolandırıldığını sosyal medya hesabından anlattı.

Gözde Kansu bindiği takside nasıl dolandırıldı?

Taksicinin anlattığı acıklı hikayesine üzülüp, yolda ilk gördüğü ATM'den para çekerek yardım eden Kansu, arkadaşlarından da benzer hikayeler dinleyince dolandırıldığını anladı.

Kansu, sosyal medya hesabından taksiciye böyle sitem etti:

“Kızının ilaç parasını denkleştiremeyip kahrolan, ATM'de durdurup ,destek çıktığım taksici amca. Bu dolandırma şekliymiş ya! Umarım ben salağım, dolandırılmışımdır, senin varsa bir kızın, sağlıklıdır”

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 12 yorum
Taksicilerle hiç muhatap olmayacaksın.Net.!
Pr çalışması. 2 senedir şu kızı ünlü edebilmek için her türlü reklamı yaptılar. Kimdir necidir bilen yok henüz.
sen insansın üzülme. dogru olani yaptin. giden sadece 3 kurus paran. ama vijdanının rahatliği ömre bedel. Allahından bulur böylesi. Gelen sonbaharda güz yaprağı kadar sicak oldu yuregin o bize yeter.
dolandiricilik degil bu. modern dilencilik
Hayatınız yalan olmuş. Bu hikâye tanıdık.
Devletimiz hangi fakiri hastaneden geri çevirdi, saf???
ilginc :) tabi para gani olunca boyle konusmak rahat ..
Sevemedim gitti şoförlüğü meslek olarak yapanları.İpini koparan taksi,minibüs şoförü.Bu mesleği ev geçindirmek için yapan tek tükde olsa aile babaları var.Ama çoğu ipsiz sapsız,toplum ve trafik kurallarından bihaber kahve köşelerinde oturan ,çoğu büyükşehire birkaç sene önce gelmiş kompleksli,tatminsiz,birkısmı sabıkalı tipler.Büyük çoğunluğunun toplu taşıma araçlarında çalışma belgeside yok ama soranda yok.Kör tututğunu misali gidiyor.Bakalım nereye kadar gidecek.Yorumumdan bazı kesimlerden bol tepki alacağımı biliyorum.Hakkımda ne düşünüyorsanız Allah size iki katını versin.
acima yetime döner koyar cebine demisler ;) anladınız siz.
başka türlü para vermezsiniz desem yanlış olur. umarım hasta bir kız yoktur ortada
aynı şeyi bize de yaptılar. allahtan uyanık çıktıkta bir sağlık merkezinin müdürünü tanıyoruz oraya yönlendirelim dedik. adamdan bi daha ses çıkmadı.
sonra yok uber şöyle uber böyle taksiciler işsiz ceza evinden çıkan bi baltaya sap olamamış hapçılardır.Hepsi için konusmuyorum ama yüzde 90 ı böyle malesef
Diğer Haberler