MAGAZİN

Gülse Birsel karantinada kendi röflesini yaptı

Gülse Birsel, sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımla takipçilerini şaşırttı. Röflesini kendisinin yaptığını yazan Birsel "Güzellik blogger'ı mı oluyorum ben" diyerek endişesini dile getirdi.

Senarist ve oyuncu Gülse Birsel, Instagram hesabından yaptığı paylaşımla takipçilerini hayrete düşürdü. Saçını gösterdiği fotoğrafın altına “Kendi röflemi yapmanın, hatta önlere balyaj atmanın haklı gururu… #evdekal Story'mde nası yaptığımı anlattım. “Güzellik blogger'ı mı oluyorum ben, Allahım bu sürecin bitiminden ne halde çıkacağız” diye de endişelendim hemen” diyen Birsel, Instagram’ın hikaye bölümünde ise nasıl yaptığını anlattı.

gulse-instagram

Bir siteden hazır röfle boyası sipariş ettiğini, başına delikli bir bone geçirip, paketin içinden çıkan tığ ile tek tek saçlarını ayırdığını ve saçlarını boyadığını anlatan Gülse Birsel, esprili videosuyla beğeni topladı…


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 2 yorum
Bir bitmedin gitti, senaryosu senin ama Aile Arasında filminin en kötü oyuncusu sensin halen komik olduğunu zanneden sen ve senin gibilere sasıyorum, yaz ama oynama lütfen..
avrupa yakası hariç hepsi kötüydü
Geri Dön