MAGAZİN

Gürgen Öz: Tutuyor bırakmıyor, ekonomi iyi!

Şimdilerde Bay Yanlış dizisiyle ekrana gelen oyuncu Gürgen Öz, Instagram hesabından paylaştığı video ile pahalı fiyatlara göndermede bulundu. Ucuzluk marketten alışveriş yaptığını söyleyen Öz, aldıklarını sayarak fiyat pahalılığından şikayet etti.

Instagram hesabından çektiği videolar ile dikkat çeken başarılı oyuncu Gürgen Öz, ekranlarda yeni sezonun başlamasıyla birlikte Bay Yanlış adlı dizinin kadrosuna dahil oldu.

Öz yoğun temposuna rağmen paylaşımlarıyla dikkat çekmeye devam ediyor.

ALDIKLARINI TEK TEK SAYDI!

Yaptığı market alışverişi sonrasında hissettiklerini takipçileriyle paylaşan Öz, ucuz fiyatlarıyla ünlü bir marketten yaptığı alışverişin içeriğini sayarak, aldıklarına 96 lira ödediğini söyledi.

Gürgen Öz sözlerini ‘ekonomi iyi’ diyerek sonlandırdı.

YORUMLAR DİKKAT ÇEKTİ

Başarılı oyuncu paylaştığı videonun altına yazdığı satırlarla verdiği mesajın altını çizerken şu ifadeleri kullandı:

"Sokaklar su satan küçücük çocuklarla dolu… (Onlar Suriye'li demeyin, bozuşuruz. Bildiğiniz bu memleketin çocukları sokaklarda. Kaldı ki buralı yada başka yerden, çocuk çocuktur! Sokakta çalışıyor olmaması gerek!)

Marketlerde fiyatlar uçmuş! Cebinizdeki paranın tamamını marketin kasasına koyuyorsunuz ama poşet yine de dolmuyor! Sonbahar geldi, maşallahıyla geldi… Yeni sezon hayırlı olsun!"

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 31 yorum
kardes ne güzel bak dizide oynuyorsun cebin mangır görüyor kaşınma istersen bir telefona bakar reis bu arkadas fetocuye benziyor derse gidersin içeri cumburlop
@ekramen8 sus ve önüne ne konursa ye diyorsun ve sen öyle yapıyorsun değil mi?
aynen öyle doğruları söylersen ya ihraç ederler ya terör suçu ile içeri atarlar
kardeşim sen ölüyorum açlıktan bayılıyorum desen kimse tınlamaz ama bu tarz kişiler böyle bir durum paylaşır birilerinin kulağına gider gözleri görür.
dar gelirli artık ucuzluk marketine de gidemiyor..
"Ehonomi çoh eyyi yiğenim." diyen oksijen israflarının hurilerine kavuşmaları kafadan bir yirmi yılı alacağını düşünürsek başkanlıkla gelen uçuş bitmez.
Geri Dön