Bahar Candan Haberleri Ve Son Dakika Bahar Candan Haberleri

Bahar Candan Haberleri Ve Son Dakika Bahar Candan Haberleri

Bahar Candan, 17 Şubat 1998 yılında İstanbul’da doğdu. Tam adı Fatma Bahar Candan’dır. Yardımcı Doçent Doktor Hakan Candan’ın üç kızının ortancası olarak dünyaya geldi. Bahar Candan’ın ablası Gülnihal Candan’dır. Beykent Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde eğitim alan Bahar Candan popülerliğini İşte Benim Stilim yarışmasıyla kazandı. 2016 yılında jüri koltuğunda Nur Yerlitaş, İvana Sert, Hakan Akkaya ve Uğurkan Erez’in oturduğu İşte Benim Stilim yarışmasına katıldı. Kendine has konuşma tarzıyla dikkatleri çeken Bahar Candan, “Dondurma Gibisin” şarkısını piyasaya çıkarttı. Ardından "Dom Pérignon" isimli parçasına çektiği kliple de gündeme geldi. İşte Benim Stilim yarışmasından sonra popülerliğini arttıran Bahar Candan son olarak Doya Doya Moda programının kadrosuna dahil oldu.

Bahar Candan Haberleri

Bircan Bali'nin programında bomba iddia! Bahar Candan ve Cem Garipoğlu'nun babası...

Son dönemde aşk hayatıyla gündeme gelen sunucu Bircan Bali, Youtube'da yaptığı programa Bilgehan Aydın'ı konuk etti. Programda bir süredir tutuklu olan Bahar Candan ve Münevver Karabulut'u canice öldüren Cem Garipoğlu'nun babası Nida Garipoğlu hakkındaki iddia ise ağızları açık bıraktı.

Magazin 06-02-2024 15:33

Nihal Candan ve Bahar Candan tutuklanmıştı! Soruşturmada yeni gelişme: 6 kişi daha yakalandı

Sosyal medya fenomeni Nihal Candan ve Bahar Candan kardeşler, ucuza araç sattıklarını iddia ederek ‘Sazan sarmalı” yöntemiyle birçok kişiyi dolandıran çetenin üyesi oldukları iddiasıyla tutuklandı. Candan kardeşlerin soruşturmasına ilişkin yeni bir operasyon daha yapıldı. Yeni operasyonda örgütle bağlantısı olduğu iddia edilen Berk E. (21), Şahin B. (46), Barış V. (45), Ali K. (92), Ebu B.G. ve Ahmed Y.Ç. gözaltına alındı. İşte detaylar...

Haber 12-01-2024 09:59

Ebru Polat Bahar Candan'ı affetmedi! Bizim çok üstümüze geldi çok zorladı

Şarkıcı Ebru Polat daha önce program yaptığı ve programda kavga ettiği Bahar Candan'ı affetmedi. Dava açan Polat davayı kazandığını söylerken yeni bir davanın da yolda olduğunu söyledi. Bahar Candan ve ablası Nihal Candan geçtiğimiz ay tutuklanmıştı.

Magazin 08-01-2024 13:54

Nihal ve Bahar Candan kardeşler soruşturmasında yeni gelişme! Eski sevgilisi... Çete lideri hakkında karar: Ceza yağdı

Ucuza araç sattıklarını söyleyerek vatandaşları ’sazan sarmalı’ yöntemiyle dolandıran ve güven kazanmak için mağdurlarla yaptıkları görüşmelere Bahar ve Nihal Candan kardeşleri de çağırdığı iddia edilen örgüt yöneticisi ve üyelerinin yargılandığı davada karar açıklandı. Örgüt lideri Eren Koç ile sosyal medya fenomeni Nihal Candan’ın eski sevgilisi Onur Apaydın’ın cezaları belli oldu.

Magazin 05-01-2024 09:46

Bahar Candan

Bahar Candan Hakkındaki Haberler Mynet'te. Bahar Candan Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

Seçil Erzan güvenlik nedeniyle Candan kardeşlerin 2 kişilik koğuşunda...

Eski Denizbank Şube Müdürü Seçil Erzan'ın hayali fon yaratarak futbolcu ve iş insanlarını dolandırdığı dava günlerdir gündemde. Son iddialara göre Seçil Erzan güvenlik nedeniyle Silivri Cezaevi'ne nakledildi ve Candan kardeşlerin koğuşuna alındı.

Magazin 30-11-2023 07:14

Görüntüler gündem olmuştu! Nihal Candan sır gibi saklıyordu, evliliğin sırrı çözüldü

Kara para aklama ve dolandırıcılık suçlarından gözaltına alınan sosyal medya fenomenleri Nihal ve Bahar Candan kardeşler tutuklanarak cezaevine gönderilmişti. Olay sonrasında Nihan Candan'ın evli olduğu ortaya çıkmıştı. Gündeme bomba gibi düşen evlilik ile ilgili olarak yeni detaylar gün yüzüne çıktı.

Magazin 28-11-2023 08:11

Bahar ve Nihal Candan'ın annesi Umut Candan gözyaşları içinde isyan etti! Damadıyla ilgili açıklamaları gündem yarattı... Düğünde Kuran okunsun

Katıldıkları bir moda programı sayesinde kısa sürede fenomene dönüşen Nihal ve Bahar Candan kardeşler lüks yaşamları, sansasyonel açıklamalarıyla popülerliklerini her geçen gün arttırdı. Candan kardeşler, suç örgütüne üye olma ve suçtan kaynaklanan mal varlığı değerlerini aklama suçundan tutuklanarak cezaevine gönderildi. Olayın yankıları sürerken fenomen kardeşlerin annesi Umut Candan kameralar karşısına geçerek açıklamalarda bulundu.

Trend 25-11-2023 08:36

Candan kardeşlerin annesi Umut Candan ağlayarak isyan etti! Bahar soytarılık yaptıkça...

Nihal ve Bahar Candan kardeşler lüks yaşantıları, skandal açıklamaları ve erotik paylaşımlarıyla tanınıyordu. Bu görüntünün altında iddialara göre bir örgütün gizli kasası olmaları vardı. Haklarında soruşturma açılan kardeşler tutuklandı, anne Umut Candan ise ilginç ifadeler kullandı.

Magazin 24-11-2023 07:32

Bahar Candan cezaevi infaz koruma memuruyla tartıştı! Yemekleri beğenmeyip şımarıklık yapınca...

Yarışma programında ünlenerek sosyal medyada skandal pozlara imza atarak tanınan Bahar Candan ve ablası geçtiğimiz günlerde tutuklandı. Dolandırıcılık ve kara para aklama suçlamasıyla çıkarıldıkları mahkemece tutuklanan Bahar ve Nihal Candan kardeşler gönderildikleri cezaevinde ilk günden olay yarattı. Bahar Candan cezaevi infaz koruma memuruyla tartıştı. İşte yaşananlar...

Magazin 20-11-2023 06:59

Bahar Candan'ın ifadesinde dikkat çeken detaylar... Çeteyle yemeğe reklam yüzü olarak gitmiş, bakın ne kadar kazanmış

Nihal Candan ve Bahar Candan'ın tutuklanmalarının ardından ifadelerine yönelik yeni detaylar ortaya çıktı. Suç örgütüne üye olmak, kara para aklamak suçlarından tutuklanan Candan kardeşlerden Bahar Candan 10 bin TL karşılığında çetenin yemekler de reklam yüzü olduğunu söyledi.

Magazin 19-11-2023 13:33

Candan kardeşlerle aynı cezaevinde kalan Sıla Doğu'nun yıllar önce yaptığı Bahar Candan taklidi yeniden gündem yarattı! Sosyal medyada çok konuşuldu

Kara para aklama ve vergi kaçırma iddialarıyla tutuklanan Dilan ve Engin Polat ile birlikte Dilan Polat'ın kız kardeşi Sıla Doğu da cezaevine girmişti. Çete üyeliği ve kara para aklama suçlamalarıyla tutuklanan Nihal Candan ve Bahar Candan'ın da Sıla Doğu ile aynı cezaevine gönderildiği belirtilmişti. Candan kardeşlerle aynı cezaevinde kalan Sıla Doğu'nun Bahar Candan'ı taklit ettiği görüntüler yeniden sosyal medyada gündem yarattı.

Trend 18-11-2023 15:46

Nihal ve Bahar Candan kardeşlerin sorgularında dikkat çeken detaylar! Çete lideri Onur Apaydın'ın görüntüsü de ortaya çıktı

Tutuklanan sosyal medya fenomeni Nihal ve Bahar Candan kardeşlerin savcılık ve mahkemedeki ifadelerinin detayları ortaya çıktı. Çete lideri Onur Apaydın'ı farklı bir isimle tanıdıklarını söyleyen Candan kardeşlere, ünlü isimlerin kadın doktoru olan Refik Erzin E. ve ünlü isimlerin de gittiği gece kulübünün sahibi İ.O. da soruldu. Öte yandan, çete lideri Onur Apaydın'ın görüntüsü de ortaya çıktı. İşte Candan kardeşlerin sorgularından dikkat çeken o detaylar...

Magazin 17-11-2023 16:25

Dilan Polat'ın Silivri günleri bitti! Onun da cezaevi değiştiriliyor! Sıla Doğu, Candan kardeşlerle birlikte...

Dilan Polat ve Engin Polat "Kara para aklama", "vergi kaçırma" ve "örgüt kurma" suçlamalarıyla tutuklanarak cezaevine gönderilmişti. Geçtiğimiz günlerde Engin Polat ve babası Sezgin Polat asayiş ve güvenlik gerekçesi ile Maltepe Cezaevi'nden Çorlu Yüksek Güvenlikli Kapalı Ceza İnfaz Kurumuna nakledilmişti. Dilan Polat'ında Silivri günleri bitiyor. Onun da cezaevi değiştirilecek.

Magazin 17-11-2023 14:10

Nihal Candan ve Bahar Candan'ın annesi canlı yayında gözyaşlarına boğuldu! 'Eşim izin vermiyor' diyerek telefonu kapadı...

İlginç hareketleri, sıra dışı tavırları ve sosyal medya paylaşımlarıyla gündemden düşmeyen Nihal Candan ve Bahar Candan kardeşler dün akşam tutuklanarak Marmara Cezaevi'ne gönderildi. Çete üyeliği ve kara para aklama suçlamalarıyla tutuklanan Candan kardeşlerin annesi, Söylemezsem Olmaz yayınına bağlanarak gözyaşlarına boğuldu. Umut Candan "Nasıl para kazanıyordu?" sorusunu duyar duymaz telefonu kapadı! Canlı yayında ilginç anlar…

Magazin 17-11-2023 08:41

SON DAKİKA | Sosyal medya fenomenleri Bahar Candan ve Nihal Candan tutuklandı! Adliye koridorlarında sinir krizi: Neden? Neden?

Son dakika haberi: Sosyal medya fenomenleri Nihal Candan ve Bahar Candan kardeşlerin emniyetteki sorguları tamamlandıktan sonra adliyeye sevk edilmişti. Adliyeye götürülürken verdikleri görüntüler dikkatleri çeken Candan kardeşler tutuklandı. Karar sonrası Nihal Candan'ın adliye koridorlarında sinir krizi geçirerek, "Neden? Neden?" dediği öğrenildi. Bahar Candan ise "Biz ne yapacağız?" dediği duyuldu.

Magazin 16-11-2023 19:08

SON DAKİKA | Bahar Candan ve Nihal Candan'ın ifadeleri ortaya çıktı! '12 milyon lira' savunması dikkat çekti

Son dakika haberi: Sosyal medya fenomenleri Nihal Candan ve Bahar Candan kardeşlerin emniyetteki sorguları tamamlandı. Fenomen kardeşlerin suçlamaları kabul etmediği öğrenildi. Bahar Candan’ın sosyal medya hesabında yaptığı "Bir sabah hesabıma 12 milyon para aktarıldı" başlıklı paylaşımı ile ilgili savunması dikkat çekti. Adliyeye sevk edilen Candan kardeşler, tutuklanma talebiyle mahkemeye gönderildi. Candan kardeşlerin adliyeye götürülürken verdikleri görüntüler ise dikkat çekti.

Magazin 16-11-2023 10:20

Bahar ve Nihal Candan kardeşler soruşturmasında yeni gelişme! Kilit isim yurt dışındaki firari doktor çıktı!

'Suç örgütüne üye olma ve suçtan kaynaklanan mal varlığı değerlerini aklama' suçlarından gözaltına alınan sosyal medya fenomenleri Bahar ve Nihal Candan'ın sorgusu sürüyor. Soruşturmayı derinleştiren polis ekipleri kilit ismin Doktor Refik E. E. olduğu belirledi. Operasyondan önce yurt dışına çıkan ve firari olarak aranan Doktor Refik E. E.'nin sözde TMSF'den ucuza alacakları otomobillerin listesini kurbanlara gönderen kişi olduğu öğrenildi.

Magazin 15-11-2023 21:36

Nihal ve Bahar Candan kardeşler gözaltına alınmıştı! Türkiye'nin konuştuğu operasyonda istenen cezalar belli oldu

Sosyal medya fenomeni Nihal ve Bahar Candan kardeşler, dün düzenlenen bir operasyonla gözaltına alınmıştı. Kara para aklama ve dolandırıcılık iddialarının bulunduğu soruşturma kapsamında savcılık dava mütalaasını açıkladı. Örgüt lideri Eren Koç hakkında bin 328 yıla kadar hapis cezası istendi. İşte ayrıntılar...

Haber 15-11-2023 11:50

Nihal Candan ve Bahar Candan kardeşlerin 'sazan sarmalı' dolandırıcılık davasında mütalaa açıklandı! İstenen cezalar belli oldu

Katıldıkları moda programıyla ünlenen sosyal medya fenomenleri Nihal ve Bahar Candan kardeşler, kara para aklama iddiasıyla dün gözaltına alınmıştı. Candan kardeşlerin, 6 ay önce tutuklanan Onur Apaydın ile bağlantılı oldukları öğrenilmişti. 'Sazan sarmalı' yöntemiyle dolandırıcılık davasında mütalaa açıklandı. İstenen cezalar belli oldu...

Magazin 15-11-2023 11:25

Bahar Candan o paylaşımıyla kendini ele vermiş! Çete liderinin erkek arkadaşı çıktı: Kirli işlerinden ihraç edilmiş

Son dönemde gitgide sıklaşan sosyal medya fenomenlerine operasyonlarda son perde Nihal-Bahar Candan kardeşlere yapıldı. Candan kardeşler 'Suç örgütüne üye olma ve suçtan kaynaklanan mal varlığı değerlerini aklama' suçlarından dün gözaltına alındı. Gazeteci Emrullah Erdinç, Candan kardeşlerin suç çarkını nasıl işlettiğini bir bir anlatırken Bahar Candan'ın bir paylaşımında aslında itirafta bulunduğuna dikkat çekti. Ayrıca işin içinde eski bir polis olduğu da ortaya çıktı!

Magazin 15-11-2023 08:54

Gözaltına alınan Nihal Candan ve Bahar Candan'ın yüz ifadeleri dikkat çekti! Sosyal medyadan yorum yağdı

'Suç örgütüne üye olma ve suçtan kaynaklanan mal varlığı değerlerini aklama' suçlarından İstanbul'da gözaltına alınan sosyal medya fenomenleri Bahar ve Nihal Candan kardeşler, sağlık kontrolünün ardından tekrar emniyete getirildi. Candan kardeşlerin emniyete girişlerindeki yüz ifadeleri ise dikkat çekti. Oldukça yorgun ve üzgün görünen Bahar ve Nihal Candan'ın o hallerine sosyal medyadan yorum yağdı. Bir sosyal medya kullanıcısı ise "Bunlara böyle ne olmuş?" yorumuyla şaşkınlığını dile getirdi.

Magazin 14-11-2023 18:39

SON DAKİKA | Nihal Candan ve Bahar Candan gözaltına alındı! Çarpıcı iddialar: Kara para aklama, dolandırıcılık...

Son dakika haberi: Sosyal medya fenomenleri Nihal Candan ve Bahar Candan, dolandırıcılık ve kara para aklama suçlamasıyla gözaltına alındı. Candan kardeşlerin gözaltına alındığı operasyona ilişkin detaylar ortaya çıktı. Fenomen kardeşlerin gözaltına alınma sebebinin 2020 yılından bu yana süren bir operasyonla bağlantılı olduğu öğrenildi. Candan kardeşlerin, 100 milyon liralık vurgun yapan suç örgütüne mensup oldukları iddia edildi. İşte dikkat çeken o detaylar...

Haber 14-11-2023 15:36

Türkiye'de ve dünyada bugün neler yaşandı?

Türkiye'de ve dünyada bugün neler yaşandı? İşte günün özeti...

Haber 14-11-2023 15:08

Bahar Candan ve Nihal Candan gözaltına alınınca aylık gelirleri yeniden gündem oldu

Yarışma programıyla ünlenen Bahar Candan ve Nihal Candan suç gelirlerinin aklanması kapsamında gözaltına alındı. Bir suç örgütünün gizli kasası oldukları yönünde iddialarla gündeme gelen Candan kardeşlerin aylık gelirleri yeniden gündem oldu.

Magazin 14-11-2023 14:24

Bahar Candan ve Nihal Candan kimdir, ne iş yapıyor ve kaç yaşındalar? Bahar Candan ve Nihal Candan gözaltına alındı

Bahar Candan ve Nihal Candan hakkında yapılan araştırmalar 'gözaltı' haberleri sonrası hız kazandı. Bir suç örgütünün gizli kasası olduklarını yönünde iddialarla gündeme gelen kardeşlerden Bahar Candan 1 milyon TL'ye yaklaşan aylık gelirini paylaşınca gündem olmuştu. Peki, Bahar Candan ve Nihal Candan kimdir, ne iş yapıyor ve kaç yaşındalar? İşte detaylar...

Magazin 14-11-2023 14:01

Bahar Candan dolandırıcılık iddiaları sonrası bakın ne yaptı! Paylaşımlar durdu, o pozlar sabitlendi

Bahar ve Nihal Candan kardeşler hakkında, bir dolandırıcılık örgütünün mensubu hatta gizli kasası oldukları gerekçesiyle suç duyurusunda bulunuldu. Sazan sarmalı yöntemiyle dolandırıcılık yapan örgütle çalıştıkları iddia edilen kardeşlerden her anını paylaşan Bahar Candan hemen paylaşımlarını durdurdu. Bahar Candan profilinde yaptığı o hamleyle de gözlerden kaçmadı.

Magazin 12-11-2023 15:49

Aylık kazançlarıyla gündeme geliyorlardı! Bahar Candan ve Nihal Candan hakkında olay iddia: Sazan Sarmalı yöntemiyle...

Fenomenler hakkındaki iddialar bitmiyor... Gazeteci Timur Soykan iddialarıyla gözleri skandallarıyla tanınan Bahar-Nihal Candan kardeşlere çevirdi. 'Candan kardeşler gizli kasa iddiası' başlıklı bir yazı sosyal medyada gündem oldu. Örgütün gizli kasası oldukları söylenen Candan kardeşler aylık kazançlarıyla dikkat çekiyordu...

Magazin 09-11-2023 07:21

Nihal Candan başörtüsü takıp poz verdi, sosyal medya yıkıldı! Yorum yağdı

İşte Benim Stilim ve Survivor gibi yarışmalarla milyonların tanıdığı bir isim haline gelen sosyal medya fenomeni Nihal Candan Instagram hesabında paylaştığı paylaşımlarla gündemden düşmüyor. Kardeşi Bahar Candan'la her yaptıkları olay olan Nihal Candan bu defa başörtüsü taktı. Nihal Candan'ın son haline yorum yağdı.

Magazin 17-08-2023 08:28

Skandal paylaşımlarıyla gündemdeydi! Bahar Candan'ın deprem sonrası paylaştığı müstehcen pozuna soruşturma...

Türkiye 6 Şubat sabahı büyük bir felakete gözünü açtı. Kahramanmaraş merkezli depremlerde binlerce insan hayatını kaybetti. Türkiye'yi derinden sarsan felakette Bahar Candan deprem sonrası paylaştığı müstehcen pozuyla tepki çekti. Candan'ın bu paylaşımı CİMER'e şikayet edildi ve cezalandırılması istendi. Fenomen hakkında halkı kin ve düşmanlığa tahrik etmek suçundan soruşturma başlatıldığı ortaya çıktı.

Magazin 12-08-2023 16:51

Bahar Candan bu sefer de eteğini kaldırıp iç çamaşırını gösterdi

Zaman zaman televizyonlardaki moda yarışmalarında yer alan ve skandal paylaşımlarıyla tanınan Bahar Candan bu sefer de eteğini kaldırıp iç çamaşırını göstererek herkesi şoke etti.

Magazin 30-07-2023 14:00

Bahar Candan durmuyor! Yine soyundu vücudunun yarısını paylaştı

Onlyfans'tan bir ayda 1 milyon TL kazandığını daha önce açıklayan Bahar Candan yine soyundu. Çıplak haldeki pozunu paylaşınca yine tepki çeken Candan tepkileri de umursamamasıyla bilinen bir isim...

Magazin 12-04-2023 09:42

Bahar Candan süper minisiyle poz verdi! Beğeni yağdı

Katıldığı yarışmalar sayesinde ünlenen ve skandallarıyla gündemden düşmeyen Bahar Candan cesur paylaşımlarına bir yenisini daha ekledi. Süper minisiyle pozlar veren Bahar Candan sosyal medyada binlerce beğeni aldı.

Magazin 07-04-2023 08:38

Para için yine soyundu! Bahar Candan'ın yatak pozu tepki çekti

Fenomen Bahar Candan her hareketiyle ve her sözüyle gündem oluyor. Son olarak namaza başlayacağını duyuran Candan yataktan iç çamaşırlı pozlarını paylaştı. Onlyfans için link veren Candan'a "Ramazan ayında hiç utanmıyor musun?" yorumları geldi.

Magazin 28-03-2023 15:37

Taytını giyip Vücut hatlarımı iyi gösteriyor dedi! Nihal Candan'ın son pozu olay oldu

Bahar Candan ve Nihal Candan kardeşler her paylaşımlarıyla olay oluyor. Son olarak Nihal Candan sosyal medya hesabından taytlı bir pozunu paylaştı ve "Vücut hatlarımı iyi gösteriyor" dedi. Nihal Candan'ın pozuna bir bakan bir daha baktı.

Magazin 27-03-2023 07:00

Bahar Candan minik bikinisiyle sere serpe! Bakan bir daha baktı

Sosyal medya paylaşımları ve açıklamaları ile gündemden düşmeyen Bahar Candan yine sınır tanımadı. İşte Benim Stilim yarışmasıyla ünlenen Bahar Candan bu defada minik bikinisiyle pozlar verdi.

Magazin 23-03-2023 09:03

Bahar Candan transparan giyip kalçasını açıkta bıraktı! Frikik vermek için çabaladı

İşte Benim Stilim yarışmasıyla tanınan Bahar Candan sosyal medya paylaşımlarıyla gündemden düşmüyor. Her paylaşımı olay olan Bahar Candan bu defa da kalçasını açıkta bırakarak frikik vermek için adeta çabaladı.

Magazin 17-03-2023 08:53

Skandal paylaşımlarıyla gündemdeydi... Bahar Candan şimdi de hacca gidecek arkadaş arıyor

Bahar Candan, büyük acıların yaşandığı depremle ilgili paylaşımıyla sosyal medyada tepki çekti. Skandal paylaşımları bitmeyen Candan şimdi de hacca gidecek arkadaş arıyor.

Magazin 20-02-2023 10:21

Deprem paylaşımıyla tepki çeken Bahar Candan'dan ilginç savunma! 'Keşfeti yurt dışı yaptım'

6 Şubat sabahı Kahramanmaraş merkezli gerçekleşen deprem felaketiyle milyonlar yasa boğuldu. Binlerce vatandaşın enkaz altında kaldığı facia sonrası paylaştığı pozla tepki toplayan Bahar Candan'dan ilginç bir açıklama geldi.

Magazin 13-02-2023 11:43

Deprem pozuyla tepki çeken Bahar Candan önce özür diledi, sonra karakoldan paylaştı

Dün deprem sonrası paylaştığı üstsüz pozuyla eleştirilerin hedefinde yer alan Bahar Candan, yanlış anlaşıldığını belirterek özür diledi.

Magazin 07-02-2023 10:43

Bahar Candan deprem sonrası paylaştığı pozla tepki topladı! 'Takipten çıkın' yorumu yağdı

Türkiye 6 Şubat sabahına büyük bir felaketle uyandı. Güney Doğu bölgesinde yaşanan deprem faciasında 300'e yakın vatandaşımız hayatını kaybetti. Sosyal medya kayıplarına ağlarken, Bahar Candan deprem paylaşımıyla tepkileri üzerine çekti.

Magazin 06-02-2023 16:23

''Bir uyandım hayatımı çalmışlar'' Bahar Candan'ın banka hesabındaki parayı görenler şaştı kaldı!

İşte Benim Stilim yarışmasıyla tanıdığımız Bahar Candan sosyal medya paylaşımlarıyla gündemden düşmüyor. Geçtiğimiz günlerde "Namaza başlıyorum, alkolü bırakacağım" açıklamaları yapan ardından yaptığı paylaşımlarla tepki çeken Candan son olarak popo dikleştirme operasyonu geçirdiği anları paylaşmış ve büyük tepkiler gelince paylaşımı kısa sürede silmişti.

Magazin 04-02-2023 17:50

Bahar Candan yarı çıplak halde sere serpe uzanıp fotoğrafını paylaştı! ''Popomun dikliğinden...''

Sosyal medya paylaşımlarıyla sıkça adından söz ettiren Bahar Candan bu paylaşımlara bir yenisini daha ekledi. Geçtiğimiz günlerde "Namaza başladım" diyen Candan, popo dikleştirme operasyonu geçirdiği anları açık açık paylaştı. Tepki alınca paylaşımı anında sildi.

Magazin 02-02-2023 14:47

Karımla sevişirken... Bahar Candan gelen mesajı ifşa edip kızdı: Namazında bir genç kıza...

Paylaşımları dikkat çeken fenomen Bahar Candan bikinili pozlarına gelen mesajları ifşa edip kızdı. Geçtiğimiz gün üstsüz pozlarını paylaşan fenomen Candan'a gelen mesajlar şoke etti. "Karımla sevişirken seni izliyoruz" mesajına dayanamayan Bahar Candan bakın ne dedi.

Magazin 31-01-2023 08:22

Bahar Candan üstsüz poz verdikten sonra Onlyfans kazancını da paylaştı

Eteğini kaldırıp bile bile frikik veren Bahar Candan bu sefer de üstsüz. Göğüslerini şapkayla kapatan fenomen sosyal medyada yine tepki çekti. Namaza başladığını duyurduktan sonra müstehcen pozlarını paylaşan Candan'a ilk yorum Tuğba Ekinci'den geldi. Candan bu paylaşımdan sonra kazancını da takipçilerine gösterdi.

Magazin 29-01-2023 11:56

Şoke eden paylaşım! Bahar Candan eteğini kaldırıp bile bile frikik verdi

Yaptığı son paylaşımda alkolü bıraktığını ve namaza başlayacağını açıklayan fenomen Bahar Candan şoke eden bir paylaşım yaptı. Minicik eteğini kalçasının üstüne çeken Candan bile bile frikik verdi.

Magazin 27-01-2023 13:40

Bahar Candan Acun Ilıcalı'ya seslendi: Şeyma'yı affettin beni de affet!

Son günlerde namaza başladığını söylemesiyle gündeme gelen Bahar Candan, Söylemezsem Olmaz programına konuk oldu. Bahar Candan Acun Ilıcalı'ya seslenerek "Şeyma'yı affettin beni de affet" dedi.

Magazin 24-01-2023 10:47

Namaza başlıyorum demişti! Bahar Candan önce seccade paylaştı sonra ise üstsüz poz... Tepki çekti

Sürekli yarı çıplak pozlar paylaşan ve para kazanmak için soyunan fenomen Bahar Candan'ın yaptığı açıklama sosyal medyada gündem olmuştu. Candan "Namaza başlayacağım" açıklamasından sonra önce seccade paylaştı sonra bikinisiyle ve üstsüz halde erotik pozlar verdi.

Magazin 23-01-2023 12:23

Mini bikinisiyle poz veren Bahar Candan'a tepki yağdı

Geçtiğimiz günlerde namaza başlayacağını duyuran Bahar Candan, havuz paylaşımıyla topa tutuldu. Mini bikinisini giyen Bahar Candan ses getiren videoya 'Yeni uyandım, havuza iniyorum'' notunu düştü.

Magazin 21-01-2023 17:55