Fan Haberleri

Ekran kartı sıcaklığı kaç olmalı? İdeal sıcaklık nedir, ekran kartı çok ısınırsa ne olur?

Bir bilgisayarın en önemli donanım birimlerinden biri de ekran kartıdır. Bazı durumlarda ekran kartı hata verebilir ya da çalışmasında sorun yaşanabilir. Bu sorunların kaynağını tespit ederek hataları düzeltmek gerekir. Ekran kartının sıcaklığı da bir sorun göstergesidir. İdeal sıcaklığın üzerine çıkan ekran kartının arızalanması mümkündür. Buna göre ekran kartı sıcaklığı kaç olmalı?

Haber 11-10-22 13:57

Ekran kartı fanları dönmüyor ise yapılacaklar: Ekran kartı fanı neden çalışmaz?

Ekran kartları, dizüstü ya da masaüstü bilgisayarlar için en önemli donanım birimleri arasında yer alır. Türlü sebepler ile değiştirilmeleri, yükseltilmeleri, güncellenmeleri ya da yeniden başlatılmaları söz konusu olabilir. Fan sorunu yaşayan bir ekran kartının bu sorununu gidermek mümkündür. Birkaç adım uygulanarak ekran kartı fanları dönmüyor sorunu düzeltilebilir.

Haber 11-10-22 13:56

İş hayatında rahatlıkla kullanabileceğiniz şık ve rahat ürün önerileri

İş yaşamını bir nebze olsun kolaylaştıracak, üzerinizdeki stres yükünü hafifletecek ve ortamınıza şık bir dokunuş kazandıracak özellikteki eşyalar; çalışma saatlerinizi daha verimli geçirmenizi sağlar. Piyasada kaliteli olduğu kadar fonksiyonel özellikte birçok ürün mevcut. Sizler için iş hayatını kolaylaştıran termostan ofis sandalyesine kadar birbirinden kaliteli ürünleri derledik. Gelin, bu modellere birlikte bakalım.

Haber 29-08-22 15:48

Fan

Fan Hakkındaki Haberler Mynet'te. Fan Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.