Milyoner Haberleri

Almanya bu Türk genci konuşuyor! Gurbette işçiydi, milyoner oldu

Almanya, bir Türk genci konuşuyor. Gurbette işçi olarak uzun yıllar çalışan Kürşat isimli gencin kaderi, oynadığı loto ile değişti. Kürşat'ın 'çıkmaz' diye bakmadığı kupona tam 10 milyon Euro isabet etti. Haberi alır almaz işi bırakıp kendisine ultra lüks 2 spor otomobil ve ünlü markalardan şık kıyafetler alan Kürşat, bir anda Almanya'nın gündemine oturdu.

Trend 07-11-22 06:38

Hangisi yanardağ değildir?

Kenan İmirzalıoğlu'nun sunduğu Kim Milyoner Olmak İster programında 100 bin TL'lik, 'Hangisi yanardağ değildir?' sorusunun yanıtı merak konusu oldu.

Trend 16-09-22 22:41

Güzelliğiyle göz dolduran 23 yaşındaki milyoner anlattı! Köpeklerinin bile kendilerine ait birer odası var

Hiçbir şeyi olmadan, büyük sıkıntılar içinde büyüyen genç bir kadın olan Linsey Donovan, 19 yaşında milyoner olması üzerine manşetlerde boy göstermişti. Güzelliğiyle de dikkat çeken ve şimdi 23 yaşında olan genç milyoner, lüks yaşantısının detaylarını anlattı.

Trend 08-09-22 17:34

Kim Milyoner Olmak İster'de ekrana kilitleyen 50 bin TL'lik soru! Türkiye'de nüfus sayımı yapılan yıl ve o yılki yaklaşık ülke nüfusu eşleştirmelerinden hangisi yanlıştır?

ATV ekranlarında yayınlanan Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında sorulan nüfus sorusu gündem oldu. "Türkiye'de nüfus sayımı yapılan yıl ve o yılki yaklaşık ülke nüfusu eşleştirmelerinden hangisi yanlıştır?" sorusunun yanıtı izleyiciler tarafından merak ediliyor. İşte sorunun yanıtı...

Trend 03-09-22 01:10

Milyoner

Milyoner Hakkındaki Haberler Mynet'te. Milyoner Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

Işıksız evde sobada su ısıtıp yıkanıyordu! Şimdiki hayatı herkesi şaşırttı

ABD'nin Georgia eyaletine bağlı Atlanta'dan 38 yaşındaki Justin Gilmore, zorluklarla ve yoksullukla geçen bir çocukluğun ardından, tırnaklarıyla kazıya kazıya ilerledi. Sobada su ısıtıp kardeşleriyle birlikte banyo yapmak zorunda kalacak kadar fakir büyüyen Gilmore, şimdi kendi kendine tüm ailesini geçindiren bir milyoner olmayı nasıl başardığını anlattı.

Trend 23-08-22 09:49

Sadece 11 yaşında! Milyonlarca dolar değerinde doğum günü partisi düzelendi: Bütün parayı ben ödedim

Avustralya’da yaşayan 11 yaşındaki Pixie Curtis bir kız çocuğu girişimcilik adımları sayesinde ilkokulda olmasına rağmen iki şirket sahibi bir multimilyoner olmayı başardı. 15 yaşında emekli olabileceğini dile getirerek tepkileri çeken Curtis, gösterişli doğum günü partisiyle bir kez daha gündem oldu.

Trend 22-08-22 17:09

Kim Milyoner Olmak İster'de ekrana kilitleyen Barış Manço sorusu! Barış Manço'nun ve abisi Savaş Manço'nun birlikte öğrenim gördükleri Galatasaray lisesindeki lakapları hangisidir?

ATV ekranlarında yayınlanan Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında sorulan Barış Manço sorusu gündem oldu. "Barış Manço'nun ve abisi Savaş Manço'nun birlikte öğrenim gördükleri Galatasaray lisesindeki lakapları hangisidir?" sorusunun yanıtı izleyiciler tarafından merak ediliyor. İşte sorunun yanıtı...

Trend 20-08-22 01:14

Morgan Freeman, kariyerindeki tek Oscar'ı hangi filmdeki rolüyle kazanmıştır?

ATV ekranlarında yayınlanan Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında sorulan Morgan Freeman sorusu gündem oldu. "Morgan Freeman, kariyerindeki tek Oscar'ı hangi filmdeki rolüyle kazanmıştır?" sorusunun yanıtı izleyiciler tarafından merak ediliyor. İşte sorunun yanıtı...

Trend 18-08-22 01:16

Ed Sheeran çocukken yaşadığı kekemelik sorununu yenmesinde kimin bir albümündeki şarkıları dinleyip tüm sözleri öğrenmesinin büyük faydası olduğunu söylemiştir?

ATV ekranlarında yayınlanan Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında sorulan Ed Sheeran sorusu gündem oldu. "Ed Sheeran çocukken yaşadığı kekemelik sorununu yenmesinde kimin bir albümündeki şarkıları dinleyip tüm sözleri öğrenmesinin büyük faydası olduğunu söylemiştir?" sorusunun yanıtı izleyiciler tarafından merak ediliyor. İşte sorunun yanıtı...

Trend 13-08-22 01:47

Kim Milyoner Olmak İster'de duygulandıran olay! Kaza geçiren yarışmacı gözyaşlarına hakim olamadı

Kenan İmirzalıoğlu'nun sunduğu ve ATV ekranlarında yayınlanan Kim Milyoner Olmak İster'de duygusal anlar yaşandı. Hemşire olarak çalışan ve hastanede kaza geçiren yarışmacı Gizem Elif Türk hikayesiyle herkesi duygulandırdı.

Magazin 13-08-22 01:26

Ekran başındakiler soruyu görünce çıldırdı! 'Kim Milyoner Olmak İster'de yarışmacı sesli harfleri bilmekte zorlanınca…'

Kenan İmirzalıoğlu'nun başarılı sunumuyla atv ekranlarında yayınlanan Kim Milyoner Olmak İster yarışması, yeni bölümü ile yine izleyicisini ekranları başına kilitledi. Milyoner'in yayınlanan son bölümünde yarışmaya katılan yarışmacı, başarılı bir performans sergiledi. Yarışmacı, karşısına çıkan 50 bin TL değerindeki soruda 'Hangi sayıyı harflerle yazabilmek için Türk alfabesindeki tüm sesli harfleri kullanmak gerekir?' sorusu çıktı. Yarışmacı, sesli harfleri karıştırınca ilginç anlar yaşandı.

Magazin 30-07-22 15:58