Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Dubaili milyonerin eşinden şoke eden itiraf! "Beni her 5 dakikada bir hamile bırakmak istiyor" Her bebek için 257 bin dolar alıyor

  Dubaili bir milyonerle evli olan Soudi'ye doğurduğu her bebek için kocasından beklediği lüks gereksinimlerini sıraladı. Lüks hayatını sosyal medyadan yaptığı paylaşımlarla gösteren Soudi bu kez yaptığı itirafla çok konuşuldu. Eşinin çok fazla çocuk sahibi olmak istediğini dile getiren Soudi, "Beni her 5 dakikada bir hamile bırakmak istiyor. Her bebek için 257 bin dolar alıyorum" dedi.

  Dubaili milyonerin eşinden şoke eden itiraf! "Beni her 5 dakikada bir hamile bırakmak istiyor" Her bebek için 257 bin dolar alıyor

  Turistlerin gözde noktası Dubai'de yaşayan Soudi isimli bir kadın, milyoner eşiyle hayatlarına dair yaptığı paylaşımları sayesinde TikTok'ta geniş bir hayran kitlesine ulaştı. Fenomen isim son olarak aile hayatına dair samimi bir itirafta bulundu. Eşinin aktif olarak ailesini büyütmesini istediğini söyleyen Soudi, "Her hamilelik için kocamın yerine getirmesi gereken bazı sorumlulukları var" diye konuştu.

  1

  Hamileliklerinin sonunda sabırsızlıkla beklediği durumları sayan Soudi, "Ayda 20 bin sterlin (8 milyon 199 TL) değerinde harçlık. Tüm bu acıları bedevaya yaşamak istemem. Bir yatırım amaçlı gayrimenkul ve lüks bir çanta. Aynı zamanda büyük taşlı mücevherlere ihtiyacım var. Kız olursa pembe, erkek olursa mavi taşlı" dedi.

  kapak1

  Doğumun sonrasında eski görüntüsüne kısa sürede kavuşmak istediğini dile getiren Soudi, "Milyoner kocam için mümkün olan en kısa sürede formda ve sağlıklı olmam gerekiyor. Bu yüzden estetiklerim için de finansal desteğe ihtiyacım var" ifadelerini kullandı.


  Express

  En Çok Aranan Haberler